You are here: Home > Księżyc > Celtycki czar zdrowia

Celtycki czar zdrowia

Ten prosty i piękny czar wywodzi się z prastarej magii celtyckiej — praktycznie niezmieniony przetrwał do naszych czasów. Stosowany jest powszechnie przez czarownice w Walii, Szkocji, Irlandii i na wyspie Man. Przywołuje zdrowie i pomyślność, pomaga wzmocnić organizm i dojść do siebie po przebytym stresie.

Wykonanie: Napełniamy butelkę do połowy wodą. Zastanawiamy się, jakie mamy życzenia i powierzamy po jednym z nich każdemu z kryształów. Następnie bierzemy po jednym krysztale i wrzucamy je do butelki. Możemy czar poświęcić sobie i osobom bliskim — mówimy wtedy: „Ten kryształ dla mojego zdrowia, ten kryształ dla mojego męża…” i tak dalej. Albo też skupiamy się na własnych potrzebach, dostosowując do tego zaklęcie i mówiąc: „Ten kryształ, aby uleczyć moją chorą rękę, ten kryształ, aby dodać mi energii, ten kryształ, aby odpędzić zmęczenie”, i tak dalej. Następnie zamykamy butelkę, ustawiamy ją na parapecie okiennym lub balkonie, aby znalazła się w świetle Księżyca, i otaczamy ją dziewięcioma białymi kwiatami.

Moc kryształów zatopionych w wodzie będzie nas wspierać przez następnych dziewięć dni. W tym czasie codziennie rano po przebudzeniu wypijajmy kroplę wody z butelki w intencji zdrowia swojego i całej rodziny. Po dziewięciu dniach wylewamy resztę wody (można nią podlać kwiaty) i

Leave a Reply