You are here: Home > Księżyc > Co kupić dla osoby spod znaku Ryb?

Co kupić dla osoby spod znaku Ryb?

Prezent dla osoby z Księżycem w znaku Ryb powinien być po prostu piękny. Osoby te pragną cieszyć się nim i świętować do woli, a każdy podarunek wydaje się spełnieniem ich dziecięcych marzeń. Prezent musi być jednak spowity aurą pewnej tajemnicy. Osoby z Księżycem w Rybach najbardziej cenią przedmioty wyjątkowe, zrobione na specjalne zamówienie. Najpiękniejsze prezenty pamiętają przez długie lata i zawsze mają gdzieś w swoim domu. Opakowanie i sposób wręczenia daru jest dla nich niezwykle ważnym elementem.

Podobają się im pastelowe, delikatne kolory i łagodne kształty. Lubią desenie w luki i drobne fale. Są nastrojowe i wzruszają się tym, co otrzymają.

Brak prezentu potrafi je zranić i na długo zniechęcić do osoby, która o nich zapomniała.

Panie lubią srebrną zastawę i oryginalną biżuterię, pięknie wydane baśnie i mitologie. Ucieszą je akcesoria feng-shui, niezwykłe magiczne przedmioty, egzotyczne kamienie, kominki i olejki do aromaterapii, a także pięknie pachnące kadzidełka. Dobrymi prezentami będą także zwiewne apaszki, oryginalne czapki czy zabawne narzuty. Lubią dostawać prezenty, które przydają się jako wyposażenie domu. Z radością wykorzystają oryginalne lampy, świeczniki, zasłony i inne ozdoby.

Panowie docenią dobre trunki, fachowe książki i płyty z dobrą muzyką. Chętnie czytają ciekawe poradniki i korzystają z wykupionej dla nich prenumeraty. Lubią oryginalne wody toaletowe i dobre kosmetyki. Także rodzinne zdjęcia, laurki i zabawne przedmioty wykonane przez dzieci sprawiają im prawdziwą radość.

Dzieci opiekują się swoimi zabawkami i nie wyrzucają niczego, co się zużyło lub popsuło. Kochają urocze przytulanki, ilustrowane baśnie, puszki na skarby i kredki o przedziwnych barwach. Wszystkie prezenty trzeba pięknie zapakować, najlepiej w brokatowy papier. Są to dzieci bardzo uczuciowe, a w święta czy podczas rodzinnych imprez nie należą do najgrzeczniejszych, bo chcą być w centrum uwagi dorosłych. Potrafią się czasem rozpłakać z niecierpliwości i radości, a dorosłym trudno zrozumieć ich zmienne nastroje.

Tags:

Leave a Reply