You are here: Home > Księżyc > Czar: Pokonać rywali

Czar: Pokonać rywali

Czar: Pokonać rywali Ten czar przydaje się, gdy musisz zmierzyć się z rywalem lub chcesz się pozbyć czyjegoś wpływu ze swojego życia.

Bierzemy małą kartkę papieru i piszemy na niej imię rywala lub rywalki. Obrany ząbek czosnku wcieramy w imię napisane na kartce. Wkładamy kartkę do koperty, zapalamy fioletową świecę i pieczętujemy kopertę woskiem. Unosząc kopertę do góry, wypowiadamy zaklęcie: „(Imię rywala), nie pragnę twojego zła ani twojej krzywdy, ani choroby, ale uwolnij mnie od swojej woli”.

Potem w płomieniu świecy należy spalić kopertę oraz resztki czosnku, a następnie pozwolić, aby świeca dopaliła się do samego końca.

Księżyc w znaku Byka sprzyja czarom finansowym, planowaniu ważnych zakupów, ale też afirmacjom związanym z miłością i powodzeniem. Tego dnia nie mamy jednak ochoty na zbyt duży wysiłek. Warto za to zdecydować się na rytuały upiększające i miłosne.

Planetarną opiekunką Księżyca w znaku Byka jest Wenus. Kolory świec, których zapalenie może ci dodać energii, to różowy, czerwony i purpurowy.

Ten sympatyczny rytuał ma na celu zapewnienie sobie powodzenia finansowego. Większość z nas ma w domu rośliny doniczkowe, które codziennie otacza opieką. Wybieramy jedną z roślin i robimy z niej drzewko pieniędzy.

Dni po nowiu, kiedy Księżyca przybywa, lub dzień, w którym Księżyc znajduje się w znaku Byka.

Leave a Reply