You are here: Home > Księżyc > Grillowane mięsa

Grillowane mięsa

^ Gdy Księżyc przebywa w znaku Strzelca, organizm potrzebuje białka. Z przyjemnością sięgniemy po hamburgery i kebaby, które niestety są w tym czasie bardzo tuczące! Mamy ochotę na potrawy ciepłe, które nas ogrzeją i dostarczą dużej ilości energii.

Popularnością cieszyć się będą grillowane mięsa i warzywa doprawione oliwą. Fasola, groch i soja oraz orzechy okażą się teraz wyjątkowo dobre. Ten, kto nie chce przytyć, niech zdecyduje się na egzotyczne owoce i sycące warzywa.

!P? Gdy Księżyc przebywa w znaku Koziorożca, organizm potrzebuje więcej soli. Chcemy jeść potrawy pożywne i sycące, takie jak frytki, zapiekane warzywa, ciężkie zupy z czosnkiem i zasmażką oraz mięsa przy-rządzone na różne sposoby.

Odchudzający się powinni jeść teraz potrawy z kaszy. Doskonale też będą surowe soki z marchwi, kapusty i buraków. Pijmy wodę źródlaną dla oczyszczenia organizmu i dostarczenia mu niezbędnej ilości soli mineralnych.

Gdy Księżyc przebywa w znaku Wodnika, organizm potrzebuje więcej tłuszczu. Jemy wtedy ryby, szczególnie te tuczące, wędzone. Wędliny oraz pasztety również cieszyć się będą powodzeniem. Chętnie sięgniemy po wszelkiego rodzaju sałatki, ale przyprawione majonezem i oliwą, a także po sery pleśniowe i długo fermentowane.

Gdy Księżyc przebywa w znaku Ryb, organizm potrzebuje węglo-wodanów. Teraz łatwo ulegamy pokusom, łamiąc reguły diety. Będziemy złak- nieni słodyczy, a zwłaszcza ciastek, tortów z kremem i galaretek. Także potrawy mączne, polane śmietaną wywołają nasze pożądanie. Powodzeniem cieszyć się będą owoce morza, sosy o delikatnych smakach i potrawy z ryżu.

Ten okres niestety sprzyja zatruciom, lepiej uważać w stołówkach. Picie alkoholu lub mocnej kawy i herbaty może zagrozić naszemu samopoczuciu i zdrowiu, bo obniża się odporność organizmu.

Leave a Reply