You are here: Home > Księżyc > Kąpiele

Kąpiele

Kąpiele przywracają dobre samopoczucie i dodają urody. Dostrojenie ich do rytmów Księżyca zintensyfikuje ich dobroczynne działanie. W zależności od tego, w jakim Księżyc jest żywiole, zanurzanie się w wodzie działa na nas w określony sposób.

Kiedy Księżyc przebywa w znakach żywiołu ognia (Baran, Lew, Strzelec), kąpiel działa rozgrzewająco i pobudzająco. Warto wzmocnić to

– 37 jy parafinowe. Szczególnie korzystne jest ich stosowanie, gd) wa w znaku Ryb. Unikać jednak wtedy trzeba wycinania gu za pomocą ostrej tarki do stóp, bo skóra (szczególnie podatna na skaleczenia, a ranki później długo się goją.

Jeśli chcemy skutecznie pozbyć się zgrubiałej skóry na wadźmy zabieg jej usuwania, kiedy Księżyca ubywa. Wi to zawalczyć z odciskami i grzybicą, a także z wrastając (wyjątkiem są dni, kiedy Księżyc przebywa w znaku Ryb my takich zabiegów). Wypalanie kurzajek najlepiej przepr ubywania Księżyca i gdy znajduje się on w znaku Kozior rektę kształtu paznokci najlepiej przeprowadzać podczas Księżyca. Wtedy też warto mocno nawilżać stopy i natłusz lepiej się regeneruje i odmładza.

Pewne zapachy, perfumy czy mieszanki zapachowe działają na nas świet-nie, inne wręcz przeciwnie. Dobierając odpowiednie dla nas aromaty, warto wziąć pod uwagę swój znak zodiaku. Unikniemy wtedy kosztownych pomyłek przy kupowaniu perfum, dezodorantów, olejków i kadzidełek.

Barany lubią mocne, orzeźwiające wonie o silnej nucie zapachowej. Chętnie wybierają kosmetyki o zapachu mięty, rozmarynu, tymianku i goź-dzików.

Leave a Reply