You are here: Home > Księżyc > Księżyc i miłość

Księżyc i miłość

Nie ma dziedziny życia, na którą Księżyc nie wywierałby wpływu. Jednak najbardziej skłonni jesteśmy kojarzyć jego oddziaływanie z miłością. Nasz ziemski satelita spogląda łaskawie na kochanków, a jego blask sprawia, że wiele randek kończy się oświadczynami.

W tym rozdziale dowiemy się, w jaki sposób pozycja Księżyca wpływa na przebieg romantycznego spotkania, kiedy warto zaplanować ceremonię ślubną, a także jaki związek mają poszczególne fazy Księżyca z udanym lub nieudanym życiem seksualnym.

Każdy, kto wybiera się na randkę, pełen jest dobrych chęci i życzy sobie, aby spotkanie przebiegało w sympatycznej i romantycznej atmosferze. Wiedza na temat wpływu Księżyca na samopoczucie i nastrój pomoże nam to osiągnąć.

Kiedy Księżyc znajduje się w nowiu, bywamy ostrożni w stosunku do osób, których jeszcze nie znamy. Ten dzień przeważnie nie nadaje się na randkę w ciemno. Nów Księżyca jest czasem, który przynosi poważne refleksje na temat miłości i naszej sytuacji uczuciowej. Poważnie traktujemy wszystkie zapewnienia i raczej nie śpieszy nam się do erotycznych eksperymentów.

Kiedy Księżyca przybywa, chętniej zawieramy nowe znajomości, ale jeśli chodzi o miłość, jesteśmy ostrożni i powściągliwi. Chcąc się umówić

© Księżyc w znaku Raka jest dobry dla randek w miejscach, które znamy i w których czujemy się prawie jak w domu. Dni te sprzyjają roman-tycznej atmosferze, ale łatwo przesadzić z rozczulaniem się nad sobą. Dużo mówimy o uczuciach, a także wierzymy w obietnice i deklaracje. Wobec nowych znajomych jesteśmy ostrożni, łatwo jest z byle powodu zrazić się do kogoś, kto nie zachował się tak, jak sobie wcześniej wymarzyliśmy. Tego dnia warto szczególnie zadbać o to, aby nie spóźnić się na spotkanie. Warto starannie dobrać kwiaty i prezenty.

Leave a Reply