You are here: Home > Księżyc > Księżyc w znaku Byka

Księżyc w znaku Byka

W Księżyc w znaku Byka zapowiada właściwe celebrowanie każdego elementu uroczystości. Ślub musi być wystawny, stroje wszystkich gości bardzo eleganckie, a limuzyny odpowiednio długie. Księżyc w znaku Byka podkreśla rolę tradycji, z pięknymi kwiatami i odpowiednio zapakowanymi prezentami. Stół weselny powinien być suto zastawiony, bo Księżyc w znaku Byka sprzyja delektowaniu się przysmakami. Pod jego wpływem długo siedzi się przy stole!

Co się uda: Ziemska energia Księżyca w znaku Byka sprzyja sympatycz-nej, rodzinnej atmosferze.

Z czym może być problem: Przejazd, życzenia i rozmowy z gośćmi mogą zająć więcej czasu, niż planowano.

JC Księżyc w znaku Bliźniąt zapowiada ślub z mnóstwem gości, którzy chętnie przyjadą nawet z najbardziej odległych miejsc. Nie może zabraknąć szkolnych znajomych państwa młodych. Swobodny nastrój będzie towarzyszył całej ceremonii, para młoda może nawet chcieć złożyć sobie specjalną przysięgę przez siebie ułożoną. Przemowy świadków podczas wesela będą bardzo dowcipne, goście szybko zapoznają się ze sobą bez względu na różnice wieku czy wykształcenia.

Co się uda: Dopiszą goście, będzie mnóstwo zdjęć i okazji do wymiany najnowszych towarzyskich ploteczek.

Z czym może być problem: Nawet w kościele komuś zadzwoni telefon ko-mórkowy, bo Księżyc w znaku Bliźniąt zapowiada wzmożoną komunikację. Na przyjęciu mogą zjawić się goście, którzy nie potwierdzili swojego przybycia wcześniej.

Tags:

Leave a Reply