You are here: Home > Księżyc > Księżyc w znaku Panny

Księżyc w znaku Panny

Sprawia, że jesteś osobą zrównoważoną i odpowiedzialną. Lubisz rozwijać swoje intelektualne zainteresowania, zawsze znajdziesz temat do cie-kawej dyskusji. Masz doskonale analityczny umysł i twardo stąpasz po ziemi. Nie obawiasz się wyrażać głośno swoich opinii, choć czasami bywasz zbyt krytyczny i zasadniczy w stosunku do własnych i cudzych wad. Na ogół kierujesz się w życiu logiką, a nie przelotnymi uczuciami. Starasz się być punktualny, pracowity i słowny, co czasami bywa niezwykle stresujące. Powinieneś jednak uważać, aby codzienna praca i obowiązki nie stały się dla ciebie sensem życia i nie wpłynęły negatywnie na relacje z bliskimi osobami. O swoich uczuciach mówisz niechętnie, a czasami uważasz, że wcale nie są takie ważne. Dlatego emocjonalne reakcje innych ludzi mogą być dla ciebie niezrozumiałe, a nawet zaskakujące. Powinieneś wypracować takie zasady oceniania siebie i innych, które przewidują i akceptują ludzkie niedoskonałości.

Aby czuć się dobrze, potrzebujesz porządku w swoim otoczeniu. Obawiasz się bowiem niespodzianek i nagłych zwrotów losu. Pragniesz, aby przynajmniej w niektórych dziedzinach twojego życia panowała dobra organizacja i wszystko szło zgodnie z przewidywaniami. Poczucie bezpieczeństwa daje ci planowanie i wprowadzanie w życie konkretnych ulepszeń. Kiedy czujesz, że jesteś ludziom potrzebny, przestajesz oskarżać się o popełnianie błędów i zaczynasz mocniej wierzyć w siebie.

{«y <0 Sprawia, że jesteś osobą pogodną, uprzejmą i bardzo towarzyską. Czujesz się bezpiecznie, gdy jesteś zaangażowany w związki z innymi ludźmi. Źle znosisz samotność i odrzucenie. Łatwo zdobywasz nowe informacje, a nawet odkrywasz cudze tajemnice. Zwykle wiesz, co powiedzieć, aby zjednać sobie przychylność. Starasz się zawsze łagodzić konflikty między ludźmi. Potrafisz być obiektywny, a w swoich ocenach kierujesz się silnie rozwiniętym poczuciem sprawiedliwości. Jesteś w stanie dostrzec punkt widzenia drugiej strony, ale unikasz jednoznacznych sądów. Często nie chcesz urazić kogoś sprzeciwem czy przyznaniem się do odmiennego zdania w jakiejś sprawie. Widzisz siebie raczej w roli pośrednika niż surowego sędziego.

Masz talent artystyczny i inspiruje cię wszystko, co piękne. Muzyka i sztuka wiele dla ciebie znaczą. Chciałbyś żyć w pięknym otoczeniu i nie żałujesz pieniędzy na spełnienie marzeń.

Leave a Reply