You are here: Home > Księżyc > Księżyc w znaku Panny sprzyja porządkom

Księżyc w znaku Panny sprzyja porządkom

Ten rytuał bardzo przydaje się osobom, które po raz pierwszy wychodzą z domu po rozwodzie czy innym trudnym przeżyciu. Mężczyźni mogą zamiast olejku lawendowego i różanego użyć olejku cedrowego i sandałowego oraz odpowiednio zmodyfikować zaklęcie.

Księżyc w znaku Panny sprzyja porządkom oraz podejmowaniu ważnych decyzji. Tego dnia kierujemy się logiką, a więc nie jest to dzień sprzyjający czarom, choć wyjątkiem są tu rytuały dotyczące zdrowia. Można także zdecydować się na porządki oraz wyrzucić stare rzeczy, aby zrobić miejsce dla nowej energii — niech wkroczy w nasze życie.

Sprzątanie przynosi magiczne skutki, jeśli nie jest traktowane jak męczący obowiązek. Kiedy Księżyc znajduje się w znaku Panny, sprzątajmy w określonej intencji — szczęścia, zdrowia czy pomyślności. To prawdziwy, prosty i najskuteczniejszy rytuał magicznego oczyszczania przestrzeni.

Planetarnym opiekunem Księżyca w znaku Panny jest Merkury. Kolory świec, których zapalenie może dodać ci energii, to brązowy i zielony.

Księżyc w znaku Wagi sprzyja nawiązywaniu i podtrzymywaniu relacji z innymi ludźmi. To idealny dzień na czary miłosne, a dla samotnych – na przywoływanie nowej miłości. Energia znaku Wagi pomoże w zawarciu zgody, sprzyja też pozytywnemu rozwiązywaniu spraw związanych z urzędami, podpisywaniu korzystnych umów i negocjacjom.

Planetarnym opiekunem Księżyca w znaku Wagi jest Wenus. Kolory świec, których zapalenie może dodać ci energii, to różowy, turkusowy i błękitny.

Tags:

Leave a Reply