You are here: Home > Księżyc > Księżyc w znaku Ryb

Księżyc w znaku Ryb

Księżyc w znaku Ryb sprzyja marzeniom, proroczym przeczuciom oraz miłosnym czarom. W te dni czujemy, że rzeczywistość, jaka nas otacza, nie składa się tylko z materii. Obowiązki i przyziemne sprawy wydają się nam mniej ważne od spraw duchowych. Dlatego teraz raczej unikajmy podejmowania się nowych zadań, lepiej skupmy się na życiu wewnętrznym i emocjach. To dobry czas na rytuały oczyszczające. Należy jednak być ostrożnym, bo Księżyc w znaku Ryb nie tylko ożywia wyobraźnię, ale także wydobywa na światło dzienne różne skrywane lęki i obawy. Teraz zioła i kadzidła pachną bardzo intensywnie, a nasze sny mogą okazać się prorocze.

Planetarnymi opiekunami Księżyca w znaku Ryb są Jowisz i Neptun. Kolor świec, których zapalenie może dodać ci energii, to jasnozielony, srebrny i biały.

Księżycowe talizmany od wieków uważane były za przynoszące szczęście w podróży i podczas zawierania ważnych umów. Najstarsze z nich sporządzano ze srebra, które jest metalem przypisanym Księżycowi. Znajdował się na nich wizerunek sierpa Księżyca oraz dodatkowe magiczne symbole.

Także niektórym kamieniom szlachetnym i półszlachetnym przypisywano moc harmonijnego współdziałania z księżycową magią.

Dla osób urodzonych z Księżycem lub Słońcem w znaku Barana, Lwa

Tags:

Leave a Reply