You are here: Home > Księżyc > Księżyc w znaku Strzelca

Księżyc w znaku Strzelca

W te dni szukamy ekscytacji oraz odrobiny ryzyka. Seks w samochodzie lub w windzie będzie dla nas nie lada atrakcją i odmianą. Chętniej też rozmawiamy o naszych erotycznych wyczynach, ryzykując nawet zdradzenie pikantnych szczegółów. W seksie najważniejsze są dla nas urozmaicenie i radość.

Księżyc w znaku Koziorożca. Raczej unikamy okazywania naszych uczuć i wzruszenia. Trak- tujemy seks bardzo poważnie, lepiej mieć wcześniej zaplanowane co, gdzie i z kim. Zasłonięte okna i dyskretna muzyka w tle zapewniają nam komfort i intymność. W seksie interesuje nas zachowanie reguł i dyskrecja. ręczniki sztuki kochania, żartujemy i omawiamy egzotyczne techniki. W seksie najważniejsza jest dla nas swoboda i dobry nastrój, co może zamienić nawet najbardziej namiętne pocałunki w wesołą pogawędkę na tematy seksualne.

Księżyc w znaku Ryb. Teraz wrażenie wywiera na nas romantyczny nastrój i tajemnica. Księżyc sprzyja wyobraźni i zagadkom. Umiemy bezbłędnie wczuć się w sytuację czy uczucia drugiej osoby. Najważniejsze jest dla nas poczucie jedności z partnerem, wyrażamy swoje najgłębsze uczucia i chętnie zgadzamy się na jego propozycje.

Tags:

Leave a Reply