You are here: Home > Księżyc > Księżyc w znaku Strzelca

Księżyc w znaku Strzelca

Księżyc w znaku Strzelca sprawia, że randki są pełne przygód. Je-steśmy bardzo ciekawi życia, cudzych spraw, łatwo nawiązujemy rozmowy. Mężczyźni skłonni są do spełniania kobiecych zachcianek, a nawet do składania poważnie szych deklaracji. Spotkania w tym dniu są pełne nieprzewidzianych wydarzeń. Nawet w najnudniejszej kawiarni może nagle przytrafić się coś, co da wam temat do żartów i rozmowy. Chętnie wybieramy się do kina na komedie lub filmy sensacyjne, a także organizujemy wyjazdy w nieznane i szykujemy dla kogoś szalone niespodzianki.

Samotni powinni rozglądać się za kimś atrakcyjnym w miejscach zwią-zanych z nauką rozrywką i komunikacją. W te dni nawiązujemy znajomo-ści z osobami, które zafascynują nas nie tylko swoją urodą, ale także nieba-nalnymi zainteresowaniami i optymistycznym podejściem do życia.

Co się uda: Spacery, wizyty w kinach, teatrach, dyskusje i odkrywanie nieznanych nam zainteresowań partnera. Podczas randek możemy nieoczekiwanie zaplanować wspólną podróż lub zapisać się na interesujący kurs.

Z czym może być problem: Łatwo spotkać znajomych, a wtedy randka nie-oczekiwanie przerodzi się w wesołe towarzyskie spotkanie. w znaku Koziorożca nie sprzyja romantycznej atmosferze, ę bardziej niż zwykle nieśmiali, a nawet skrępowani, jeśli ine wyrażanie uczuć. Nie w głowie nam flirty czy żarty, bo eśmy myślami o pracy, obowiązkach, wydatkach. Randki są teraz bardzo poważne, rozmawiamy o wspólnych planach i inwestycjach, a nie porywach serca. Chcemy, aby wszystko było jednoznaczne i pewne.

Trudniej nam okazywać emocje i zwracamy szczególną uwagę na to, co sądzi o nas otoczenie.

Samotni powinni rozglądać się za kimś atrakcyjnym w miejscach zwią-zanych z pracą, nauką, a także urzędami. Księżyc w znaku Koziorożca nie sprzyja jednak swobodnemu flirtowaniu.

Co się uda: Poważne rozmowy na temat pracy i obowiązków.

Leave a Reply