You are here: Home > Księżyc > Księżyc w znaku Wodnika

Księżyc w znaku Wodnika

Jesteś osobą życzliwą i otwartą na ludzi, która łatwo nawiązuje znajomości. Masz jednak w życiu więcej dobrych przyjaciół niż namiętnych kochanków. Dlatego czasami przydarzają ci się dziwne układy partnerskie. Kochasz wolność, chcesz zawsze chadzać własnymi drogami i z tego powodu zwlekasz z legalizacją związku. Zależy ci na intelektualnym porozumieniu z partnerem oraz wspólnych celach życiowych. Nie mówisz za często o miłości, nawet jeśli kochasz gorąco. Intrygują cię osoby nietuzinkowe, optymistyczne, o oryginalnych zainteresowaniach. Szukasz kogoś, kto byłby dobrym kompanem do żartów, inteligentnych rozmów i niespodziewanych wyjazdów.

Księżyc w znaku Ryb. Jesteś osobą wrażliwą i bardzo emocjonalną. Szukasz wielkiej, prawdziwej miłości i jesteś gotowa do poświęceń. W związkach szukasz wsparcia i poczucia bezpieczeństwa. Musisz mieć pewność, że partner gotowy jest na prawdziwą bliskość i szczerość. Bywa, że traktujesz go jako przewodnika i opiekuna. Nie zdecydujesz się na związek, który opiera się tylko na seksie, bo wierzysz w siłę uczuć i prawdziwej miłości. Jesteś bardzo czuła i opiekuńcza. Mimo oczekiwania na idealnego partnera chętnie angażujesz się w różne miłosne przygody i potrafisz wnieść w cudze życie mnóstwo emocjonalnego zamieszania.

Nieraz w życiu niestety zdarza się, że związek się rozpada i decydujemy się na nową znajomość. Aby rozstać się z kimś definitywnie, należy wybrać dzień ubywania Księżyca, najlepiej podczas trzeciej kwadry, przed nowiem. Wtedy rozstanie przyjdzie łatwiej, a podczas nowiu można rozpocząć nową miłosną przygodę.

Najtrudniej rozstać się w dni, kiedy Księżyc znajduje się w znaku Barana, Byka, Lwa, Skorpiona i Wodnika. Jesteśmy wtedy mniej skłonni do ustępstw, upieramy się przy swoim, trudniej nam się zdobyć na uległość, obce nam są dyplomatyczne zachowania.

Kiedy Księżyc przebywa w znaku Skorpiona, jesteśmy też bardziej podatni na zazdrość, a nawet możemy stać się mściwi.

Uważajmy na rozstania w czasie pełni, bo wtedy może paść wiele przykrych słów i wzajemnych zarzutów. Podczas pełni łatwo stracić kontrolę nad sobą, a zerwane wtedy związki mają mniejszą szansę na przerodzenie się w przyjaźń lub choćby w luźną znajomość.

Tags:

Leave a Reply