You are here: Home > Księżyc > Księżycowa magia w znaku Bliźniąt

Księżycowa magia w znaku Bliźniąt

Czyni cię osobą bardzo towarzyską i otwartą. Potrafisz szybko nawiązywać kontakty z ludźmi, bo stale szukasz nowych inspiracji i tematów do dyskusji. Pasjonują cię informacje z niezwykłych dziedzin, potrafisz łączyć ze sobą fakty i szybko wyciągać wnioski. Jesteś doskonałym obserwatorem. Angażujesz się w wiele czynności i sytuacji naraz, a podzielność uwagi, jaką się szczycisz, bywa zaskakująca dla otoczenia. Reagujesz na wydarzenia szybko i z niezmordowaną ciekawością. Lubisz zmieniać miejsca pobytu, uwielbiasz podróżować. Masz silną potrzebę dzielenia się swoimi wiadomościami i spostrzeżeniami, co może się przerodzić w gadatliwość. Twój telefon dzwoni bez przerwy, a liczba znajomych jest imponująca. Intelektualne dysputy i wyzwania są dla ciebie największą przyjemnością i fascynacją. Mniejszą uwagę zwracasz na emocje innych. Bywa, że ludzie z twojego otoczenia zarzucają ci, że z nikim nie nawiązujesz prawdziwego, głębszego kontaktu. Sam także możesz czasami narzekać, że otacza cię tak wiele osób i wciąż się pojawia tyle wyzwań, że nie masz kiedy odpocząć i skupić się na własnych potrzebach. Aby ustabilizować tryb życia oraz nawiązywać z ludźmi głębokie i satysfakcjonujące relacje, musisz sharmonizować rozwój intelektualny z rozwojem emocjonalnym. Ty także potrzebujesz czasami odrobiny wyciszenia i samotności. Jeśli odkryjesz, że w kontaktach z innymi ludźmi oprócz rozumu ważne są również odczucia i emocje, wtedy twoje życie nabierze nowych barw.

Księżyc w znaku Raka. Czyni cię osobą wrażliwą, czulą, troskliwą, o dużej intuicji i wy obraźni. Chciałbyś, aby świat był sprawiedliwy i przyjazny dla wszystkich, bez konfliktów i pretensji. Kochasz spokój domowego zacisza, bardzo dbasz (a w opinii niektórych nawet przesadnie się martwisz) o swoją rodzinę i bli- skich przyjaciół. W relacjach z ludźmi szukasz emocjonalnego porozumienia i bezpieczeństwa. Satysfakcję sprawia ci opiekowanie się innymi, potrafisz szybko odgadnąć cudze potrzeby i obawy. Jesteś wspaniałym pocieszycielem słabszych i zmartwionych, a kiedy trzeba — także ich wytrwałym obrońcą. Wtedy potrafisz z sympatycznej i czasami zbyt uległej osoby przeistoczyć się w wojownika i zaskoczyć otoczenie swoją siłą i wytrwałością. Chciałbyś także, aby i tobą ktoś się czasami zaopiekował. W miłości jesteś nieśmiały, i dopiero kiedy poczujesz się bezpiecznie, zaczynasz mówić o swoich uczuciach. Drzemie w tobie dusza prawdziwego romantyka. Masz znakomite wyczucie czasu i umiejętność wczuwania się w nastroje i emocje innych ludzi. Niezwykła wrażliwość może jednak doprowadzić cię do tego, że staniesz się zmienny w swoich decyzjach, a nawet przesadnie obrażalski. Nie lubisz niespodzianek i nagłych zwrotów sytuacji. Kiedy czujesz się niepewnie, nastawiasz się pesymistycznie, przez co wiele spraw oceniasz jako zbyt trudne do załatwienia. Z wiekiem jednak nabierasz pewności siebie. W codziennym życiu potrafisz być zapobiegliwy i praktyczny. Przywiązujesz dużą wagę do spraw związanych ze zdrowiem i właściwym odżywiania oraz potrafisz uczynić życie przyjemnym i wygodnym.

Księżyc w znaku Lwa. Czyni z ciebie osobę wesołą, ambitną i odważną. Cenisz sobie luksus i towarzystwo płci przeciwnej. W głębi serca bardzo zależy ci na tym, abyś był łubiany, a nawet choć trochę podziwiany przez otoczenie. Przygody, podróże i nowe zadania, jakie zawsze przed sobą stawiasz, sprawiają, że do późnych lat życia zachowasz młodość ducha. Masz talent artystyczny, często aktorski, i bardzo duże poczucie humoru. Na ludzi reagujesz ciepło, serdecznie i entuzjastycznie. Uwielbiasz zabawę i prowadzisz bogate życie towarzyskie. Dbasz o elegancki wygląd i starasz się wieść życie na odpowiednim poziomie. Czasami kuszą cię luksusowe przedmioty, które podkreślą twój prestiż. Potrafisz zachęcić innych do działania, chętnie pomagasz słabszym od siebie. Dodajesz innym energii, zawsze masz inspirujące i twórcze pomysły. Z natury jesteś szczodry i sprawia ci radość obdarowywanie innych. Łatwo wybaczasz ludziom ich słabości, ale szczerze nie znosisz, kiedy ktoś naigrawa się z ciebie lub pomniejsza twoje zasługi. Potrafisz także dbać o własne interesy. Nie obawiasz się wykorzystywać pojawiających się szans, a ponieważ wierzysz w swoje siły i talenty, jesteś w stanie szybko przystosować się do każdej nowej sytuacji. Twoje poczucie humoru podnosi innych na duchu i często pomaga ci wyjść z opresji. Uważaj tylko, aby nie obiecywać ludziom zbyt wiele, bo Księżyc w znaku Lwa czasem skłania do przechwałek! Niebezpieczne jest dla ciebie popadanie w samozachwyt, gdyż może to być odbierane przez innych jako pyszałko- watość i zarozumiałość.

Tags:

Leave a Reply