You are here: Home > Księżyc > Ludzie spod znaku Ryb nie lubią zmian

Ludzie spod znaku Ryb nie lubią zmian

sTdSsfci Sprawia, że jesteś osobą bardzo wrażliwą. Masz niezwykle rozwiniętą intuicję, ale też bardzo obawiasz się w życiu niespodzianek i zmian. Potrafisz wczuwać się w emocje i myśli innych ludzi, łatwo odkrywasz tajemnice i bardzo przeżywasz wszystko, co przydarza się bliskim ci osobom. Chętnie pomagasz i doradzasz innym, ale współzawodnictwo cię nie pociąga. Nie lubisz stać w pierwszym rzędzie i brać odpowiedzialności za trudne decyzje. Nieraz przesadnie okazujesz swoją delikatność, uczuciowość i wrażliwość, bywa, że stajesz się nawet sentymentalny. W sytuacjach konfliktowych skłonny jesteś do utraty wiary we własne siły, a także do użalania się nad sobą lub wymuszania współczucia u innych.

Miłość i związane z nią emocje odgrywają wielką rolę w twoim życiu. Potrafisz wtedy uwodzić, czarować i zaskakiwać! Masz romantyczną naturę, marzysz o niezwykłych przygodach i romansach jak z bajki. Powinieneś jednak uważać, abyś za bardzo nie poświęcał się dla drugiej osoby. Masz bowiem skłonność do zbyt łatwego ulegania cudzym żądaniom lub trwania latami w relacjach, które przestały być dla ciebie korzystne. W twoim życiu ważne miejsce zajmują sny i marzenia, możesz mieć wielki talent artystyczny i bardzo dobry gust. W razie życiowych kłopotów zdarza ci się uciekać w świat wyobraźni czy też w uzależnienie od alkoholu lub narkotyków. Przekładaj swoje wizje na działania, odważniej wprowadzaj marzenia w życie. Kiedy zharmonizujesz duchową i praktyczną stronę swojej natury, twoje działania przyniosą wspaniałe efekty.

Księżycowy horoskop porównawczy. Dlaczego jedni lubią się od pierwszego wejrzenia, a inni z trudem znoszą swój widok? Odpowiedzi na to pytanie warto poszukać w horoskopie, który porównuje pozycje Księżyca w horoskopach dwóch osób. Księżyc pokazuje, jaki mamy wewnętrzny rytm i do kogo łatwiej nam będzie się dopasować.

Tags:

Leave a Reply