You are here: Home > Księżyc > Ludzie z Księżycem w znaku Raka

Ludzie z Księżycem w znaku Raka

Ludzie z Księżycem w znaku Raka lubią jasne kolory, cenią przedmioty ozdobione motywami wody, muszlami, złotymi rybkami i liliami. Bywają trochę zazdrośni o prezenty, które otrzymali inni, dlatego ofiarodawca powinien dopasować prezent do hierarchii, jaka panuje w rodzinie lub grupie znajomych. Pominięty lub publicznie zlekceważony posiadacz Księżyca w znaku Raka czuje się mocno zraniony, a źle dobrany prezent może popsuć mu humor na długie godziny. Lepiej nie dawać mu gotówki — odbierze to jako brak uwagi i troski.

Panie lubią romantyczne figurki, serduszka na podstawkach, ozdobne ramki ze zdjęciami. Cenią ekskluzywne elementy zastawy stołowej, modne akcesoria do kuchni. Zawsze sprawdzają się w ich przypadku perfumy, drogie balsamy i ozdoby z białego złota i jasnych kamieni oraz książki na temat psychologii lub zdrowia.

Panowie w głębi duszy bywają trochę sentymentalni. Podobają się im kryształowe karafki, dobre trunki, a jeśli palą — to fajki, cygara i związane z nimi przybory. Dobrym prezentem dla nich jest album pełen wspólnych zdjęć, aparat fotograficzny lub zaproszenie do romantycznej podróży. Pan z Księżycem w znaku Raka lubi wygody, a więc poduszki, cieple szlafroki i ubrania z drogich i miękkich materiałów są mile widziane.

Dzieci kochają pluszowe zabawki, lalki i statki. Koszulka lub kalendarz z ich zdjęciem to dobry pomysł na prezent. Same też lubią robić i dawać prezenty innym ludziom.

Prezent dla osoby z Księżycem w znaku Lwa nie musi być praktyczny, ale powinien być ładny. Ludzie ci uwielbiają takie przedmioty, które mogą pokazać z dumą innym. Imponują im rzeczy markowe, mieniące się i rzucające w oczy. Cieszą się ze złotej biżuterii, eleganckich dodatków (chustek, krawatów, spinek), biurowych akcesoriów lub porcelany z wypisanym ich imieniem. Uwielbiają też muzykę i sztukę. Obrazy, rzeźby, bibeloty, srebrne łyżeczki znalezione w antykwariacie poprawią im humor. Prezent dla osoby z Księżycem w znaku Lwa musi być pięknie opakowany, bo uwielbia ona rozpakowywać paczki i publicznie zachwycać się ich zawartością.

Panie cieszą się ze złotej biżuterii, eleganckich dodatków, biurowych ak-cesoriów lub ozdobnej porcelany z wypisanym ich imieniem. Chętnie przyjmą piękny portfel, elegancki kalendarz, oryginalne pudełko na biżuterię.

Tags:

Leave a Reply