You are here: Home > Księżyc > Mężczyźni lubią modne gażdżety

Mężczyźni lubią modne gażdżety

Panowie cenią modne akcesoria na biurko, zegarki, notesy elektroniczne, zestawy dobrych kosmetyków. Spodobają im się także markowe dodatki, jak krawaty, spinki, paski. Są też niezwykle dumni z obrazków lub rzeźb wykonanych przez dzieci lub wnuki i chętnie ozdabiają nimi swój gabinet.

Dzieci pragną, aby prezenty były duże. Wielkie pluszowe lwy, domy dla lalek, piętrowe garaże i torby z klockami sprawiają, że aż skaczą z radości. Lubią zabawki, które ruszają się lub wydają dźwięki. Podobać się będzie wszystko to, co może je upiększyć — od maski tygrysa po różową torebkę i farbki do malowania buzi. Trzeba pamiętać, że natychmiast korzystają z prezentów, a czasami wynajdują niezwykle zastosowania dla swoich zabawek. Ten, kto kupuje im samochody na baterie lub instrumenty muzyczne, na własne życzenie długo nie zazna w domu spokoju.

Prezent dla osoby z Księżycem w znaku Panny powinien być nie tylko ładny, ale także praktyczny. Lubi ona proste i eleganckie wzornictwo, bez niepotrzebnych ozdób i dodatków. Prezenty są dla niej dowodem troski. Nie powinny być zbyt ekstrawaganckie. Osoby z Księżycem w Pannie cenią jakość przedmiotów, ich markę i solidność.

Z zadowoleniem przyjmą to, co przyda się nie tylko im, ale też całej ich rodzinie.

Modne preparaty witaminowe, naturalne kosmetyki, wełniane poduszki to całkiem niezły prezent. Także telefony, sprzęt AGD, piękne naczynia i tace podobają się większości z nich. Ucieszą się z wykupionej prenumeraty ulubionych czasopism lub subskrypcji encyklopedii. Zdarza się, że w ramach świątecznego prezentu dla całej rodziny kupują nowe meble, kolejny komputer lub drogi sprzęt RTV, a potem na inne prezenty nie mają już zbyt wiele gotówki.

Panie lubią drogie kosmetyki, kryształy, wysmukłe kieliszki, dobre książki (pamiętniki i poradniki) oraz kasety ze swoimi ulubionymi filmami. Cenią sobie rzeczy unikatowe, ręcznie zdobione lub przywiezione z różnych zakątków świata. Niezwykłe przyprawy i zagadkowe przedmioty pobudzają ich wyobraźnię. Chętnie przyjmą zaproszenie na wycieczkę lub ciekawą imprezę kulturalną. Są jednak dość wybredne, lepiej więc wcześniej uzgodnić listę proponowanych prezentów.

Panowie ucieszą się na widok dobrych narzędzi do majsterkowania, sprzętu elektronicznego, strategicznej gry komputerowej. Lubią też zabawne niespodzianki, śmieszne stojaki na biurko lub ozdoby do samochodu. Jeśli uprawiają sport, to spodoba im się opaska przeciwko kontuzji, maść roz-grzewająca, karnet na basen lub wygodna torba.

Dzieci mają doskonalą pamięć i zawsze potrafią wymienić, co dostały pod choinkę lub na urodziny rok wcześniej. Lubią zabawki mechaniczne i elektryczne, nowoczesne i dziwne: pojazdy kosmiczne, przytulanki-ufolud- ki, niezwykłe układanki. Uwielbiają też książki o kosmosie i tajemnicach przyrody. Ucieszą się z zestawów typu „mały majsterkowicz”, mikroskopu lub lunety. Nawet najdroższe zabawki i tak zaczną rozkładać na części, bo są ciekawskie i drzemie w nich dusza małego inżyniera.

Leave a Reply