Ogłoszenia parafialne - 29 października 2017r.

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA - 29.10.2017r.

  • Wypełniając decyzję Ks. Arcybiskupa serdecznie Panu Bogu i  Wam dziękuję całym sercem za wszelkie dobro, którego doświadczyłem przez 4 lata posługi w parafii Św. Faustyny w Grodzisku Wlkp. Waszym nowym Proboszczem będzie Ks. Krzysztof Makosz, którego uroczyste wprowadzenie będzie w niedzielę, 5 listopada na Mszy Św. o godz. 11.00. Zapraszam Was w odwiedziny do parafii Świętej Rodziny na Os. Kopernika w Poznaniu.
  • Ostatnie nabożeństwa różańcowe w poniedziałek i wtorek po wieczornej Mszy Św. Natomiast w listopadzie po Mszach Św. wieczornych różaniec za zmarłych.
  • W środę, 1 listopada, Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Św. w naszej parafii o godz. 8.00 i 11.00. W Słocinie o godz. 9.45. Natomiast na cmentarzu o godz. 14.00. W Dzień Zaduszny Msza Św. o godz. 14.00 na cmentarzu za zmarłych z naszej wspólnoty parafialnej. W oktawie Uroczystości możliwość codziennego odpustu zupełnego za naszych zmarłych.
  • Pod chórem zostały wyłożone karteczki na wymienianki jednorazowe, które proszę składać do skarbon.
  • W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź św. w czwartek od godz. 17.00, natomiast w piątek od godz. 15.30. Obchód chorych w piątek i sobotę wg stałego porządku.
  • Serdecznie zapraszam dzieci wraz rodzicami na Msze Św. dziecięce w każdą niedzielę o godz. 11.00.
  • Dnia 30 października organizujemy Grodziski Bal Wszystkich Świętych. Szczegóły są podane na plakacie na tablicy ogłoszeń.
  • Także na tablicy ogłoszeń informacja dotycząca komunikacji, bezpieczeństwa i parkingów podczas Uroczystości Wszystkich Świętych w Grodzisku Wlkp.

Ks. Proboszcz Jacek Maćkowiak

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj:108
Wczoraj:468

piątek, 16, listopad 2018 07:19

Goście: 42 gości online