You are here: Home > Księżyc > Namiętny seks

Namiętny seks

Cykl Księżyca od nowiu przez pełnię do kolejnego nowiu wpływa także na intensywność życia seksualnego. Są dni, kiedy mamy ochotę przytulić się do kogoś i po prostu spokojnie wspólnie zasnąć, a są i takie, gdy między partnerami już od rana iskrzy!

Podczas nowiu Księżyca nasz temperament nie jest za duży, ponieważ wtedy odnawiamy swoje życiowe siły. Ważna jest bliskość i poczucie bezpieczeństwa, a nie erotyczne eksperymenty.

Kiedy Księżyca przybywa, mamy ochotę spróbować w miłości wszystkiego, bo energia zgromadzona podczas nowiu szuka ujścia. Jest to dobry czas na eksperymenty urozmaicające pożycie. Osoby, które nie są w stałych związkach, potrafią teraz o wiele łatwiej nawiązać relacje zmierzające szybko do łóżkowego finału.

Podczas pełni Księżyca wszystko wydaje nam się łatwe i ciekawe. Mamy ochotę zrealizować nagromadzone od nowiu plany i erotyczne fantazje. Rozpiera nas seksualna energia, czujemy się bardziej pewni siebie i odważni. Jednak kiedy w dni pełni sięgamy po alkohol, rozbierana randka może wymknąć się nam spod kontroli. Jeśli jesteśmy w stałym związku, możemy być wtedy narażeni na pokusę zdrady.

Kiedy Księżyca ubywa, większą uwagę zwracamy na sprawy uczuć. Energii zgromadzonej przez cały księżycowy miesiąc mamy coraz mniej. Bardziej skupiamy się w te dni na grze wstępnej. Zależy nam na zrozumieniu partnera, a oprócz seksu szukamy bliskości i ciepła.

W dni, kiedy Księżyc przebywa w znaku Barana, Byka, Bliźniąt, Lwa, Skorpiona i Strzelca, mamy większy apetyt na seks, a nasze pragnienia chcemy bardzo szybko zrealizować. Gdy Księżyc znajduje się w znaku Raka, Panny, Koziorożca i Wodnika, jesteśmy ostrożniejsi w wyrażaniu naszych pragnień.

Leave a Reply