Ogłoszenia parafialne - 26 kwietnia 2015r.

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

  • Z radością ogłasza się zapowiedzi: Wmyśl kanonu 1051 Kodeksu Prawa Kanonicznego podaje się do publicznej wiadomości, że kleryk Tadeusz Baranowski, alumn Arcybiskupiego Seminarium Duchownego w Poznaniu, syn naszej parafii, ma przyjąć święcenia diakonatu w Poznaniu, dnia 14 maja br.   Kto by wiedział o jakiejkolwiek przeszkodzie sprzeciwiającej się udzieleniu temuż alumnowi wspomnianego święcenia, w sumieniu jest poinformować o tym miejscowego rządcę parafii. Wszystkim wiernym poleca się, by gorąco modlili się za mających otrzymać święcenia oraz o to, by Pan Bóg wzbudzał wśród młodzieży liczne i dobre powołania kapłańskie.
  • Gościmy dzisiaj w naszej parafii przedstawiciela Fundacji Obrony Poczętego Życia. Dziękujemy za obecność i za wygłoszone słowo świadectwa.
  • W dniach 25 - 27 kwietnia w naszym Kościele będzie Krzyż Światowych Dni Młodzieży. Ten czas szczególnie poświęćmy modlitwie w intencji ludzi młodych.
  • Zapraszam Was na środową nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  • Zapraszam do lektury Przewodnika Katolickiego i Gościa Niedzielnego. W tym ostatnim unikatowe fotografie z Janem Pawłem II.
  • W piątek rozpoczynamy miesiąc majowy poświęcony Matce Bożej. Nabożeństwa majowe od poniedziałku do piątku po wieczornej Mszy Św. Zapraszam do modlitwy.
  • W tym tygodniu pierwszy piątek i sobota miesiąca. Spowiedź św. pierwszopiątkowa od godz. 16.00. Obchód chorych w piątek i sobotę wg stałego porządku.
  • Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej parafii. W trzecią niedzielę miesiąca zebraliśmy 3238 zł, natomiast na Caritas Archidiecezjalną zebraliśmy w niedzielę Miłosierdzia Bożego 1182 zł.
  • Ogłoszenie Starosty Grodziskiego: Uprzejmie informuję, że w niedzielę, 3 maja 2015 r., odbędą się uroczyste obchody Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. O godz. 12.30 Msza Św. we farze, a potem przejście pod Pomnik Wdzięczności. Natomiast w piątek, 8 maja br., o godz. 12.00 pod Pomnikiem Wdzięczności obchody Uroczystości Dnia Zwycięstwa. Serdecznie zapraszamy.

ks. Jacek Maćkowiak - proboszcz 

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj:106
Wczoraj:405

sobota, 17, listopad 2018 06:27

Goście: 15 gości online