Ogłoszenia parafialne - 16 kwietnia 2017r.

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA - 16.04.2017r.

  • Życzenia Ks. Arcybiskupa Metropolity: Umiłowani Archidiecezjanie! W roku duszpasterskim: „Idźcie i głoście”, życzę Wam osobistego doświadczenia mocy Zmartwychwstałego Pana. On naprawdę żyje i my – podobnie jak pierwsi uczniowie – możemy Go w Kościele spotykać w modlitwie, w sakramentach i w słowie Bożym. Niech z tych spotkań rodzi się pragnienie świadczenia o Zmartwychwstałym wobec każdego człowieka. Życzę też wiele pogody ducha, wzajemnej miłości w rodzinach, prawdziwego odpoczynku, zdrowia oraz wszelkiej doczesnej pomyślności. Z serca Wam wszystkim błogosławię + Stanisław Gądecki.
  • Również jako Proboszcz pragnę Kochanym Parafianom i miłym Gościom złożyć życzenia wielu łask od Pana Jezusa Zmartwychwstałego. Szczęść Boże!
  • Serdeczne Bóg zapłać Wam za liczny udział w Triduum Paschalnym, za liczne spowiedzi i komunie św. Dziękuję za przygotowanie naszej świątyni i liturgii, za Grób Pański, Ciemnicę: Panom Konradowi Rorczakowi, Henrykowi Pisarkowi, Henrykowi Wróblewskiemu, Markowi Dominiakowi oraz ministrantom: Maciejowi i Jakubowi. Dziękuję służbie liturgicznej: szafarzom, ministrantom, lektorom. Dziękuję Faustynie Band, Faustynkom, Dziękuję Organistom: Panu Tadeuszowi i Panu Mateuszowi, Pani Katarzynie. Dziękuję Strażakom ze Słocina, Grodziskiej Orkiestrze Dętej. Dziękuje za wszelką pomoc podczas liturgii i za dar kwiatów.
  • W I i II Święto Msze Św. wg porządku niedzielnego. W poniedziałek wielkanocny List Rektora KUL i ofiary na rzecz KUL, Wydziału Teologicznego w Poznaniu i szkół katolickich.
  • W czwartek, 20 kwietnia przypada XV rocznica ingresu Ks. Abpa Stanisława Gądeckiego do archidiecezji poznańskiej. Na tablicy ogłoszeń zaproszenie na tę uroczystość do katedry.
  • W przyszłą niedzielę Święto Miłosierdzia Bożego. Po Mszach Św. zbiórka przed kościołem na Syrię, a za dwa tygodnie na Caritas Archidiecezjalną. Bóg zapłać za ofiarność.
  • W najbliższy piątek nie obowiązuje post.  
  • We wtorek i czwartek biuro parafialne nieczynne.

Ks. Proboszcz Jacek Maćkowiak

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj:45
Wczoraj:340
W tygodniu:1298
W miesiącu:6369
Ogólnie:400649

Twoje IP: 54.80.87.250 sobota, 21, kwiecień 2018 03:32

Goście: 19 gości online