Ogłoszenia parafialne - 21 maja 2017r.

 • Serdecznie Was zapraszam na nabożeństwa majowe od poniedziałku do piątku po wieczornej Mszy Św. W Słocinie o godz. 18.00
 • Dzisiaj na Mszy Św. o godz. 11.00 będziemy przeżywać w naszej parafii Uroczystość Pierwszej Komunii Św. Grupa 66 dzieci przyjmie po raz pierwszy Jezusa Eucharystycznego do swojego serca. Dzieci komunijne polecam Waszej modlitwie. W tygodniu o godz. 17.30 Biały Tydzień. Zapraszam dzieci wraz z rodzicami i rodziną.
 • W niedzielę, 28 maja, o godz. 9.45 w kaplicy w Słocinie Uroczystość Odpustowa ku czci Św. Urszuli Ledóchowskiej. Mszę Św. odprawi i homilię wygłosi Ks. Kan. Władysław Łapawa. Serdecznie zapraszamy Parafian.
 • Za tydzień Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W najbliższy czwartek w katedrze poznańskiej święcenia kapłańskie. W sobotę, 20 maja, Złoty Jubileusz Kapłaństwa świętował Ks. Kan. Stanisław Wieszczeciński, proboszcz w Jabłonnej.
 • Harmonogram spotkań kandydatów do bierzmowania na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej.
 • We wtorek o godz. 18.00 w domu parafialnym kolejne spotkanie dla małżonków pragnących pomocy katolickiego psychologa.
 • Tegoroczne „Wakacje z Bogiem” odbędą się w Kołobrzegu w terminie 22 – 27 lipca. Rodziców dzieci zapisanych na wyjazd proszę o kontakt w biurze parafialnym od 24 maja.
 • Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. Bóg zapłać za ofiary na rzecz naszej parafii.
 • Zapraszam do lektury prasy katolickiej.                                     
 • W piątek Dzień Matki. Pamiętajmy w modlitwie o naszych Mamach.
 • We wtorek, 30 maja, o godz. 19.00 Msza Św. z nabożeństwem o uzdrowienie duszy i ciała.

Ks. Proboszcz Jacek Maćkowiak

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj:441
Wczoraj:577
W tygodniu:441
W miesiącu:9177
Ogólnie:376478

Twoje IP: 54.227.48.147 poniedziałek, 19, luty 2018 21:54

Goście: 23 gości online