Ogłoszenia parafialne - 18 czerwca 2017r.

 • Serdecznie Was zapraszam na nabożeństwa do NSPJ i procesje eucharystyczne po wieczornej Mszy Św.
 • W czwartek, 22 czerwca zakończenie Oktawy Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze Św. w naszym kościele o godz. 17.30. Natomiast procesja miejska na Plac Św. Anny i do klasztoru wyruszy z fary po Mszy Św. o godz. 18.30. W oktawie Bożego Ciała procesje eucharystyczne z nabożeństwem czerwcowym. Zapraszamy Drogich Parafian do uwielbienia Chrystusa w Najświętszej Eucharystii. W piątek Uroczystość NSPJ. W tym dniu nie obowiązuje post piątkowy. W piątek Uroczystość odpustowa w Jabłonnej, a w sobotę w Kąkolewie.
 • Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. Na Mszę Św. o godz. 11.00 zapraszam młodzież naszej parafii oraz kandydatów do bierzmowania.
 • Dzisiaj, w niedzielę, o godz. 17.00 Uroczystość odpustowa w kościele NSPJ, a następnie procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy.
 • Grodziska Pielgrzymka do Wielenia wyrusza 1 lipca o godz. 5.30 z kościoła NSPJ w Grodzisku Wlkp. Także w dniach 1 – 3 lipca będzie pielgrzymka organizowana przez Koło Gospodyń Wiejskich w Słocinie do Sandomierza, Kazimierza i Kielc. Jest kilka wolnych miejsc. Zainteresowanych zapraszam do zakrystii. Program na tablicy ogłoszeń.
 • Spotkanie dla rodziców dzieci, które wyjeżdżają do Kołobrzegu będzie we wtorek, 20 czerwca o godz. 19.00 w domu parafialnym.
 • W sobotę, 24 czerwca planujemy wyjazd rowerowy do Ojców Franciszkanów do Woźnik. Zapraszamy do pielgrzymowania.
 • Serdecznie zapraszam Rodzinę Różańcową z Grodziska i Słocina na spotkanie przy grillu w niedzielę, 25 czerwca, o godz. 16.00.
 • W piątek zakończenie roku szkolnego i katechetycznego.  O godz. 8.30 Msza Św. dla SP w Słocinie.
 • Burmistrz oraz Nowotomyskie Więzy krwi zapraszają krwiodawców na zbiórkę Krwi z okazji Grodziskiego Piwobrania w dniu 23 czerwca w godzinach 9 – 11 przy Urzędzie Miasta i Gminy.
 • Zaproszenie Burmistrza Grodziska Wlkp.: W dniu 23 czerwca w kościele NSPJ w Grodzisku o godz. 17.00 zostanie odprawiona Msza Św. w int. naszego miasta i mieszkańców. Po Mszy Św. przejście pod pomnik NSPJ i pod pomnik Wdzięczności.

Zapraszamy.
Ks. Proboszcz Jacek Maćkowiak

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj:70
Wczoraj:421
W tygodniu:2073
W miesiącu:7461
Ogólnie:431854

Twoje IP: 54.225.17.239 sobota, 21, lipiec 2018 05:39

Goście: 31 gości online