Ogłoszenia parafialne - 18 czerwca 2017r.

  • Serdecznie Was zapraszam na nabożeństwa do NSPJ i procesje eucharystyczne po wieczornej Mszy Św.
  • W czwartek, 22 czerwca zakończenie Oktawy Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze Św. w naszym kościele o godz. 17.30. Natomiast procesja miejska na Plac Św. Anny i do klasztoru wyruszy z fary po Mszy Św. o godz. 18.30. W oktawie Bożego Ciała procesje eucharystyczne z nabożeństwem czerwcowym. Zapraszamy Drogich Parafian do uwielbienia Chrystusa w Najświętszej Eucharystii. W piątek Uroczystość NSPJ. W tym dniu nie obowiązuje post piątkowy. W piątek Uroczystość odpustowa w Jabłonnej, a w sobotę w Kąkolewie.
  • Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. Na Mszę Św. o godz. 11.00 zapraszam młodzież naszej parafii oraz kandydatów do bierzmowania.
  • Dzisiaj, w niedzielę, o godz. 17.00 Uroczystość odpustowa w kościele NSPJ, a następnie procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy.
  • Grodziska Pielgrzymka do Wielenia wyrusza 1 lipca o godz. 5.30 z kościoła NSPJ w Grodzisku Wlkp. Także w dniach 1 – 3 lipca będzie pielgrzymka organizowana przez Koło Gospodyń Wiejskich w Słocinie do Sandomierza, Kazimierza i Kielc. Jest kilka wolnych miejsc. Zainteresowanych zapraszam do zakrystii. Program na tablicy ogłoszeń.
  • Spotkanie dla rodziców dzieci, które wyjeżdżają do Kołobrzegu będzie we wtorek, 20 czerwca o godz. 19.00 w domu parafialnym.
  • W sobotę, 24 czerwca planujemy wyjazd rowerowy do Ojców Franciszkanów do Woźnik. Zapraszamy do pielgrzymowania.
  • Serdecznie zapraszam Rodzinę Różańcową z Grodziska i Słocina na spotkanie przy grillu w niedzielę, 25 czerwca, o godz. 16.00.
  • W piątek zakończenie roku szkolnego i katechetycznego.  O godz. 8.30 Msza Św. dla SP w Słocinie.
  • Burmistrz oraz Nowotomyskie Więzy krwi zapraszają krwiodawców na zbiórkę Krwi z okazji Grodziskiego Piwobrania w dniu 23 czerwca w godzinach 9 – 11 przy Urzędzie Miasta i Gminy.
  • Zaproszenie Burmistrza Grodziska Wlkp.: W dniu 23 czerwca w kościele NSPJ w Grodzisku o godz. 17.00 zostanie odprawiona Msza Św. w int. naszego miasta i mieszkańców. Po Mszy Św. przejście pod pomnik NSPJ i pod pomnik Wdzięczności.

Zapraszamy.
Ks. Proboszcz Jacek Maćkowiak

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj:335
Wczoraj:342
W tygodniu:1018
W miesiącu:5478
Ogólnie:318970

Twoje IP: 54.196.33.246 środa, 18, październik 2017 22:23

Goście: 76 gości online