Ogłoszenia parafialne - 24 czerwca 2017r.

NIEDZIELA - 25.06.2017r.

  • Zgodnie z decyzją Księdza Arcybiskupa Metropolity 1 lipca br. nastąpi zmiana Proboszczów w Grodzisku Wlkp. Ks. Kan Władysław Łapawa przechodzi na emeryturę, a na jego miejsce przychodzi Ks. Cezary Bukowski, dot. Proboszcz w Popówku. Natomiast Ks. Proboszcz Marek Sobkowiak odchodzi do Wielenia nad Notecią, a nowym Proboszczem we farze będzie Ks. Roman Gajewski z Kostrzynia Wlkp. Dotychczasowym Proboszczom grodziskim serdecznie dziękujemy za długoletnią pracę duszpasterską, za dobrą współpracę w dekanacie i życzymy wszelkiej łaski Bożej i otaczamy modlitwą nowych duszpasterzy grodziskich. Szczęść Boże.
  • Serdecznie Was zapraszam na ostatnie nabożeństwa do NSPJ.
  • W czwartek, 29 czerwca Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. W tym dniu o godz. 18.30 Uroczystość Odpustowa w Ptaszkowie.
  • Bóg zapłać za ofiary na rzecz naszej parafii w wysokości 3690 zł.
  • Grodziska Pielgrzymka do Wielenia wyrusza 1 lipca o godz. 5.30 z kościoła NSPJ w Grodzisku Wlkp. Także w dniach 1 – 3 lipca będzie pielgrzymka organizowana przez Koło Gospodyń Wiejskich w Słocinie do Sandomierza, Kazimierza i Kielc. Jest kilka wolnych miejsc.
  • W najbliższy poniedziałek oraz w poniedziałek, 3 lipca biuro parafialne nieczynne. Serdecznie proszę lipcowe intencje i inne sprawy załatwić do 10 lipca.
  • Dzieciom, młodzieży, nauczycielom i rodzicom życzymy bezpiecznych wakacji przeżytych w radości, bezpieczeństwie i w łasce Bożej Opatrzności
  • Serdecznie zapraszam Rodzinę Różańcową z Grodziska i Słocina na spotkanie przy grillu dzisiaj, w niedzielę, o godz. 16.00.
  • Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł śp. Henryk Krysman ze Słocina. Wieczny odpoczynek. Amen.
  • Na pierwszą niedzielę i tydzień wakacyjny przyjmijcie Boże błogosławieństwo. Szczęść Wam Boże.

Ks. Proboszcz Jacek Maćkowiak

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj:443
Wczoraj:577
W tygodniu:443
W miesiącu:9179
Ogólnie:376480

Twoje IP: 54.227.48.147 poniedziałek, 19, luty 2018 21:57

Goście: 34 gości online