Ogłoszenia parafialne - 30 lipca 2017r.

XVII NIEDZIELA  ZWYKŁA - 30.07.2017r.

  • Serdecznie dziękuję O. Romanowi Hamnemu, Salwatorianinowi za pomoc duszpasterską w naszej parafii i zapraszamy na przyszłość. Bóg zapłać za pobożność i piękne Słowo Boże.
  • W czwartek wróciliśmy z Kołobrzegu, z wakacji z Bogiem. Opatrzności Bożej dziękujemy za ten czas, za bezpieczeństwo i dobrą atmosferę. Dziękuję dzieciom i młodzieży za kulturalne zachowanie. Wychowawcom za fachową opiekę i pracowitość, panu kierowcy za cierpliwość i dyspozycyjność przez cały czas kolonii, a Wam Parafianie za modlitwę. Osoby, które były zapisane, a nie mogły uczestniczyć w wyjeździe proszę o odbiór przedpłaty po połowie sierpnia w biurze parafialnym.
  • W tym tygodniu biuro parafialne nieczynne od poniedziałku do środy.
  • W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź św. w czwartek od godz. 17.00, natomiast w piątek od 17.00 do 18.30. Obchód chorych w piątek na OWP i sobotę na Leśnej i w Słocinie wg stałego porządku.
  • Akademia Republikańska w Grodzisku Wlkp. zaprasza na „Wakacyjny Koncert Muzyki Barokowej” w środę, 2 sierpnia br.,  o godz. 19.00 do CK Rondo.
  • O. Maciej Braun serdecznie dziękuje za adopcję dzieci w Tanzanii, które będą mogły podjąć naukę szkolną dzięki Waszej ofiarności, a zarazem informuje, że nie ma nic wspólnego z akcją „Gasimy Afrykę”. Za złożone ofiary na rzecz dzieci mówimy Wam staropolskie: „Bóg zapłać”.
  • Dnia 14 sierpnia br. w godzinach od 10 do 15 na parkingu przy naszym kościele odbędzie się zbiórka krwi. Krew mogą oddać osoby zdrowe w wieku 18 – 65 lat, ważące min. 50 kg. Akcja: „Oddaj krew – ratuj komuś życie”. Zapraszamy!
  • Ogłoszenie Burmistrza Grodziska Wlkp.: Zapraszamy mieszkańców naszego miasta i gminy na Jubileuszową XV Grodziską Pielgrzymkę do Grobu Ojca Bernarda w Lubiniu, która odbędzie się w sobotę, 2 września. Zapisy będą od poniedziałku do piątku w godz. 7 – 16 w Grodziskim Ratuszu, do 31 sierpnia  włącznie lub do wyczerpania miejsc. Opłata wynosi 1 zł., konieczny dowód osobisty. Szczegóły i program pielgrzymki na tablicy ogłoszeń. Zapraszamy do pielgrzymowania!
  • Na kolejny tydzień wakacyjny, ale też na czas pracy i obowiązków przyjmijcie Boże błogosławieństwo.

Ks. Proboszcz Jacek Maćkowiak

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj:207
Wczoraj:339
W tygodniu:207
W miesiącu:8510
Ogólnie:422868

Twoje IP: 54.81.105.205 poniedziałek, 25, czerwiec 2018 17:10

Goście: 10 gości online