Ogłoszenia parafialne - 25 grudnia 2017r.

Uroczystość Bożego Narodzenia - 25.12.2017

Jezus Chrystus, który z miłości do nas stał się człowiekiem,
niech napełni Wasze serca drodzy parafianie, Swoją Wielką Miłością
i niech przemienia każdy dzień Swoją Obecnością.
Niech przez wiarę Jezus rodzi się w naszych sercach,
przez nadzieję daje nam radość,
a przez miłość wzajemną udziela się nam i naszym bliskim!
Szczęść Boże!

  • Jeszcze raz serdeczne dziękuję osobom, które przygotowały dekoracje świąteczne w kościele św. Faustyny i w kaplicy w Słocinie. Dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się także w liturgiczne przygotowania Pasterek i Świąt.
  • Msze św. w I i II święto - według planu niedzielnego. We wtorek, w naszej parafii obchodzimy Święto Poświęcenia naszej świątyni. W ten dzień będziemy zbierać ofiary na KUL, WT UAM i szkoły katolickie.
  • Za tydzień - Niedziela Świętej Rodziny. Nabożeństwo zakończenia roku kalendarzowego po Mszy św. o godz. 15.00. Tego dnia będziemy zbierać ofiary do puszek dla jednej rodziny ze Słocina, której spaliło się mieszkanie.
  • Gorąco dziękuję parafianom za kupowanie pierników świątecznych, które przygotowali ministranci i Faustynki. Zebraliśmy 1004 zł. Przeznaczymy je na Wakacje z Bogiem.
  • Nasza parafia organizuje zabawę karnawałową w sobotę, 20 stycznia 2017 r. w Behapowcu. Zapraszam do udziału. Szczegóły i zapisy w biurze parafialnym. Cena biletu od osoby: 100 zł.
  • Zapraszamy na Orszak Trzech Króli 6 stycznia, w Uroczystość Objawienia Pańskiego. O godz. 14.00 z kościoła Farnego wyruszy barwny orszak, który będzie zmierzał do kościoła NSPJ. Prosimy o piękne, kolorowe stroje, korony
  • i przygotowanie gardeł na śpiewanie kolęd.
  • Zapraszam na IV Koncert Kolęd Zespołów Dziecięcych „Śpiewajmy i grajmy Mu!” Oprócz grodziskich zespołów dziecięcych gościnnie wystąpi zespół młodzieżowy Osiem Błogosławieństw. Koncert odbędzie się w naszym kościele w sobotę,13 stycznia 2018, o godz. 19.00. Serdecznie zapraszamy.

ks. Krzysztof Makosz
proboszcz

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj:311
Wczoraj:370
W tygodniu:2315
W miesiącu:9237
Ogólnie:470960

Twoje IP: 54.80.188.87 sobota, 20, październik 2018 18:06

Goście: 44 gości online