Ogłoszenia parafialne - 31 grudnia 2017r.

Święto Świętej Rodziny - 31.12.2017r.

 • Dziś - Niedziela Świętej Rodziny. Nabożeństwo zakończenia roku kalendarzowego po Mszy św. o godz. 15.00. Dzisiaj zbieramy ofiary do puszek dla jednej rodziny ze Słocina, której spaliło się mieszkanie.
 • Jutro, 1 stycznia, obowiązkowa Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze św. według planu niedzielnego. Tego dnia Mszy św. o godz. 15.00 - nowe wymienianki roczne. Różaniec za zmarłych - o 14.30.
 • W tym tygodniu pierwsze: czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek zapraszamy na Mszę św. w intencji księży, osób modlących się w Margaretkach, za dzieci i rodziców z Różańca Rodziców, za Róże Różańcowe z naszej parafii, szafarzy, ministrantów oraz o nowe powołania do służby Bożej o godz. 17.30. Tego dnia nie będzie spowiedzi. W pierwszy piątek, 5 stycznia zapraszamy na spowiedź od godz. 15.30. Msza wieczorna już z uroczystości Objawienia Pańskiego. Obchód chorych w Grodzisku i w Słocinie w I piątek. W I sobotę zapraszam na nabożeństwo pierwszosobotnie po Mszy św. o godz. 11.00. Będzie różaniec i rozważanie.
 • W sobotę, 6 stycznia obowiązkowa Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. według planu niedzielnego. Wieczorna Msza św. już z niedzieli Chrztu Pańskiego. 6 stycznia obchodzimy Światowy Dzień Papieskiego Dzieła Misyjnego. Taca na Krajowy Fundusz Misyjny. Będziemy Święcic kadzidło i kredę, które tradycyjnie rozprowadzać będzie Koło Pielgrzymów.
 • W naszej parafii będziemy gościć ks. misjonarza Dominika Fiszera, który pracuje w Skadovsku na Ukrainie. 6 stycznia będzie głosił Słowo Boże i zbierze ofiary przed kościołem. Ks. Dominik będzie w tym roku pomagał także w kolędzie do 13 stycznia. Przyjmijmy go serdecznie.
 • Biuro parafialne od wtorku do czwartku będzie czynne od 9.00 do 9.30. W piątek - po Mszy św. wieczornej.
 • Nasza parafia organizuje zabawę karnawałową w sobotę, 20 stycznia 2017 r. w Behapowcu. Zapraszam do udziału. Szczegóły i zapisy w biurze parafialnym. Cena biletu od osoby: 100 zł.
 • Zapraszamy na Orszak Trzech Króli 6 stycznia, w Uroczystość Objawienia Pańskiego pod honorowym patronatem Burmistrza Grodziska  - Henryka Szymańskiego. Zbiórka o godz. 14.00 przy Farze.
 • Zapraszam na IV Koncert Kolęd Zespołów Dziecięcych „Śpiewajmy i grajmy Mu!” Oprócz grodziskich zespołów dziecięcych gościnnie wystąpi zespół młodzieżowy Osiem Błogosławieństw. Koncert odbędzie się w naszym kościele w sobotę,13 stycznia 2018, o godz. 19.00. Serdecznie zapraszamy.
 • Od 1 stycznia 2018r. na mocy umowy z Archidiecezją Poznańską opiekę nad cmentarzem grodziskim przejmie  firma: Usługi Pogrzebowe Karol Kosicki.
 • Plan kolędy na następne dni jest w gablocie ogłoszeń i na stronie internetowej.

ks. Krzysztof Makosz
proboszcz

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj:159
Wczoraj:621
W tygodniu:159
W miesiącu:10127
Ogólnie:458716

Twoje IP: 54.166.203.17 poniedziałek, 24, wrzesień 2018 08:30

Goście: 15 gości online