Ogłoszenia parafialne - 11 lutego 2018r.

VI Niedziela Zwykła - 11.02.2018

  • Dziś - Światowy Dzień Chorego. Msza św. z udzieleniem sakramentu chorych będzie o godz. 15.00. Po Mszy św. będzie spotkanie dla chorych z naszej parafii na probostwie, organizowane przez Caritas parafialną. Dziękuję wszystkim dobroczyńcom za wsparcie naszego spotkania z chorymi. Dziękuję także organizatorom dzisiejszej akcji krwiodawstwa.
  • Przed nami Wielki Post. W Środę Popielcową, 14 lutego, Msze św. z posypaniem popiołem o godz. 10.00 i 17.30, w Słocinie o 16.00. Tego dnia zbiórka do puszek przed kościołem na Caritas Archidiecezjalną. W Środę Popielcową obowiązuje post ścisły, od którego nie ma dyspensy. Msza św. wieczorna w intencjach zbiorowych, po niej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po nowennie - spotkanie z Rodziną Różańcową w kościele.
  • Od Środy Popielcowej do I Niedzieli Wielkiego Postu Przeżywamy Kwartalne Dni Modlitw o ducha pokuty.
  • Biuro parafialne w tym tygodniu w od poniedziałku do wtorku będzie czynne od 9.00 do 9.30, od czwartku do piątku, kancelaria będzie czynna po Mszy św. wieczornej. W środę biuro parafialne będzie nieczynne.
  • Zapraszam na nabożeństwa wielkopostne. Droga Krzyżowa w piątki dla dzieci i rodziców o godz. 17.00, dla dorosłych i młodzieży o godz. 18.00. Gorzkie Żale w niedziele o godz. 14.30 z kazaniem pasyjnym. Po nabożeństwie - Msza św.
  • Plan kolędy na następne dni jest w gablocie ogłoszeń i na stronie internetowej. Kolęda tegoroczna zakończy się we wtorek przed środą popielcową. Podsumowanie kolędy i minionego roku duszpasterskiego - w przyszłą niedzielę.
  • W trakcie kolędy są dodatkowe Msze św. o godz. 8.00. W tym tygodniu w poniedziałek i wtorek. Zapraszam.
  • Kurs przedmałżeński, czyli katecheza przedmałżeńska rozpocznie się w naszej parafii w sobotę, 3 marca, o godz. 18.30.
  • Do wieczności odeszła śp. Irena Hemerling z OWP. Pogrzeb w czwartek o godz. 13.00. Wieczny odpoczynek...
  • Zapraszam do nabywania prasy katolickiej.

ks. Krzysztof Makosz
proboszcz

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj:108
Wczoraj:468

piątek, 16, listopad 2018 07:19

Goście: 43 gości online