Ogłoszenia parafialne - 18 lutego 2018r.

I Niedziela Wielkiego Postu - 18.02.2018

  • Dziś I Niedziela Wielkiego Postu. Trwamy na modlitwie o ducha pokuty. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na inwestycje parafialne oraz za składane ofiary na daninę diecezjalną. Koperty na daninę przy wyjściu z kościoła.
  • Zapraszam na nabożeństwa wielkopostne. Gorzkie Żale w niedziele o godz. 14.30 z kazaniem pasyjnym.
  • Po nabożeństwie - Msza św. Droga Krzyżowa w piątki dla dzieci i rodziców o godz. 17.00, dla dorosłych i młodzieży o 18.00.
  • W czasie jednego z ostatnich niedzielnych spotkań z wiernymi w ramach modlitwy Anioł Pański papież Franciszek wezwał cały Kościół do modlitwy i postu w intencji pokoju w Demokratycznej Republice Konga i Południowym Sudanie. Nasza parafia włącza się w modlitwę całego Kościoła w piątek, 23 lutego. Ofiarujmy nasze wyrzeczenia oraz modlitwę podczas Drogi Krzyżowej w tej intencji.
  • Rekolekcje wielkopostne będą od niedzieli 4 marca do środy, 7 marca. Szczegółowy plan w liście proboszcza w kopertach od daniny diecezjalnej, w gablocie ogłoszeń oraz na naszej stronie internetowej.
  • Biuro parafialne w tym tygodniu będzie czynne od poniedziałku do piątku po Mszy św. wieczornej.
  • Katecheza przedmałżeńska, czyli kurs przedmałżeński, rozpocznie się w naszej parafii w sobotę, 3 marca, o godz. 18.30.
  • Za tydzień, w II Niedzielę Wielkiego Postu - zbiórka do puszek przed kościołem na misyjne dzieło pomocy „Ad Gentes”.
  • Jutro w poniedziałek ma swoje imieniny nasz zakrystianin Konrad Rorczak. Życzymy mu Bożego Błogosławieństwa, potrzebnych łask, Darów Ducha Świętego, sił i zdrowia.
  • Zapraszam do nabywania prasy katolickiej.

ks. Krzysztof Makosz
proboszcz

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj:192
Wczoraj:515
W tygodniu:707
W miesiącu:10675
Ogólnie:459264

Twoje IP: 54.92.164.184 wtorek, 25, wrzesień 2018 13:56

Goście: 62 gości online