Ogłoszenia parafialne - 18 marca 2018r.

V Niedziela Wielkiego Postu - 18.03.2018

 • Dziś V Niedziela Wielkiego Postu. Zapraszam na nabożeństwa wielkopostne. Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 14.30. Droga Krzyżowa w piątek dla dzieci i rodziców o godz. 17.00, dla dorosłych i młodzieży o 18.00.
 • Parafialna spowiedź wielkopostna będzie w najbliższą sobotę w następujących godzinach: 9.30 - 10.30; 11.00 - 12.00; 14.00 - 15.30; 16.00 - 17.00, w Słocinie od godz. 16.00. W Farze spowiedź będzie 26 III, w par. NSPJ 27 III.
 • W Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP, zapraszam na Mszę św. podczas której zawierzymy Parafię, a szczególnie wszystkich mężczyzn, Opiekunowi Świętej Rodziny, w poniedziałek o godz. 17.30.
 • Biuro parafialne będzie nieczynne w poniedziałek.
 • Radę Duszpasterską zapraszam na spotkanie we wtorek, 20 marca, na godz. 19.00 na probostwo.
 • Kandydatów do bierzmowania z klas II i VII zapraszam na spotkanie w środę na godz. 19.15 do kościoła.
 • Osoby, które pragną posprzątać na święta naszą świątynię zapraszam ze sprzętem sprzątającym w czwartek na godz. 14.30.
 • Dzieci przygotowujące się do I komunii św. zapraszam na nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 17.00.
 • Parafialny Zespół Caritas przygotowuje świąteczne paczki dla osób chorych, starszych i samotnych z naszej parafii. Zwracam się z serdeczną prośbą o trwałe środki spożywcze oraz środki czystości, które proszę składać w biurze parafialnym lub zakrystii. Bóg zapłać.
 • Serdeczne Bóg zapłać za ofiary na potrzeby inwestycyjne naszej Parafii oraz na Daninę Diecezjalną. Do skarbony po lewej stronie przy wyjściu z kościoła, można składać ofiary na jałmużnę postną i na kwiaty do Grobu Pańskiego. Ks. rekolekcjonista Tadeusz Bachorz serdecznie dziękuje za ofiary, które otrzymał w naszej Parafii. Na Fundację „Polska Fundacja dla Afryki” przez jego ręce z naszej Parafii trafiło 2 tys. zł. Za tydzień będziemy mogli wspomóc Dom Pomocy Społecznej, prowadzony przez siostry Dominikanki w Broniszewicach, które otoczyły naszą parafię modlitwą w czasie rekolekcji.
 • Za tydzień - Niedziela Palmowa i rozpoczęcie Wielkiego Tygodnia. Przed kościołem będzie można nabyć palmy rozprowadzane przez Apostolat Pielgrzymkowy.
 • Droga Krzyżowa ulicami naszego miasta będzie w Niedzielę Palmową i rozpocznie się o godz. 20.00 przy Farze, a zakończy się przy naszej świątyni.
 • Szkoła Podstawowa w Słocinie przyjmuje zapisy dzieci do klasy 1 na następny rok szkolny do 28.03.2018r. Karty zapisu dziecka dostępne w sekretariacie szkoły w godz.: 7:30 - 15.00 lub na stronie internetowej szkoły.
 • Zapraszamy do wzięcia udziału w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej. Msza św. na rozpoczęcie w naszym kościele w piątek o godz. 20.00. Szczegóły w gablocie ogłoszeń i na stronie www.edk.org.pl.
 • Cech Rzemiosł w Grodzisku Wlkp. zaprasza wszystkich rzemieślników na Mszę św. w poniedziałek, 19 marca, o godz. 18.30 w Farze.
 • Z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności śp. Marianna Górka z OWP. Pogrzeb będzie w środę o godz. 12.00. Wieczny odpoczynek...
 • Zapraszam do nabywania prasy katolickiej.

ks. Krzysztof Makosz
proboszcz

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj:191
Wczoraj:515
W tygodniu:706
W miesiącu:10674
Ogólnie:459263

Twoje IP: 54.92.164.184 wtorek, 25, wrzesień 2018 13:53

Goście: 38 gości online