Ogłoszenia parafialne - 8 kwietnia 2018r.

Niedziela Miłosierdzia Bożego - 08.04.2018

 • Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego, która rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia. Dziś zbiórka do puszek przed kościołem na Caritas Archidiecezjalną.
 • W naszej parafii dziś całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Zapraszam do nawiedzania Pana Jezusa w następujących godzinach: 7.30 - 8.00; 12.00 - 15.00; 17.00 - 20.00. Na zakończenie krótkie Nabożeństwo
 • z Koronką do Miłosierdzia Bożego. Program Adoracji w gablocie ogłoszeń. Proszę zwrócić uwagę na zmianę w planie: zapraszam na spotkanie ewangelizacyjne przed kościołem o godz.16.00. Po nim ciąg dalszy adoracji.
 • Jutro, w poniedziałek, 9.04.2018 podczas Mszy św. o godz. 17.30 będzie można dokonać Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Proszę przyjść wcześniej i wypełnić deklarację. Po Mszy św. będzie zbiórka ofiar do puszek na Fundusz Obrony Życia.
 • W środę po nowennie spotkanie Rodziny Różańcowej w Kościele.
 • Dzieci przygotowujące się do I komunii św. i ich rodziców zapraszam na Mszę św. w sobotę o godz. 16.00. Spotkanie obowiązkowe. Przed Mszą będzie możliwość „przymierzenia” się do konfesjonału dla dzieci, które jeszcze tego nie zrobiły od godz. 15.20.
 • Apostolat pielgrzymkowy dziękuje za ofiary, które zostały zebrane w naszej parafii w Niedzielę Palmową. Zebrano 871,35 zł. Zostaną przeznaczone na posiłek dla pielgrzymów.
 • Przy wyjściu z kościoła - bezpłatny „Głos Caritas”, który zawiera m.in. opisy akcji Caritas oraz dane liczbowe pokazujące skalę udzielonej pomocy w poprzednim roku.
 • Za tydzień - Niedziela Biblijna i początek Tygodnia Biblijnego. Zapraszam do słuchania Słowa Bożego w naszych domach oraz w przestrzeni Osiedla Wojska Polskiego podczas niedzielnych ewangelizacji w kwietniowe niedziele o godz. 16.00.
 • Zbiórka dla wszystkich ministrantów w sobotę o godz. 10.00.
 • Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności śp. Zbigniew Antas z OWP. Pogrzeb będzie w poniedziałek o 12.00. Wieczny odpoczynek...
 • Komenda Powiatowa PSP w Grodzisku Wlkp. organizuje zbiórkę krwi w sobotę 14 kwietnia od 9.00 do 14.00 przy swojej siedzibie przy ul. Rakoniewickej 31.
 • Zapraszam do nabywania prasy katolickiej.

ks. Krzysztof Makosz
proboszcz

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj:25
Wczoraj:81

Twoje IP: 52.91.245.237 czwartek, 13, grudzień 2018 12:48

Goście: 37 gości online