Ogłoszenia parafialne - 3 czerwca 2018r.

IX Niedziela Zwykła - 03.06.2018

 • Dziś niedziela Wdzięczności. Przed kościołem zbiórka ofiar na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie.
 • Bardzo serdecznie dziękuję osobom, które zaangażowały się w dobre przeżycie procesji Bożego Ciała w naszej parafii, szczególnie panu zakrystianinowi, panu organiście, szafarzom, służbie liturgicznej, strażakom, przygotowującym ołtarze, dziewczynkom sypiącym kwiatki i wszystkim życzliwym osobom. Cały czas zapraszam na wieczorne procesje w ramach oktawy, do czwartku.
 • Dziś Uroczystość odpustowa w kościele NSPJ - o godz. 17.00 Msza św., a następnie procesja do czterech ołtarzy.
 • Uroczyste zakończenie oktawy Bożego Ciała w czwartek, 7 czerwca. O godz. 18.30 - Msza św. w grodziskiej Farze, po niej procesja do czterech ołtarzy.
 • Zapraszam na Mszę św. w intencji księży, osób modlących się w Margaretkach, za dzieci i rodziców z Różańca Rodziców, za Róże Różańcowe, szafarzy, ministrantów z naszej parafii oraz o nowe powołania do Służby Bożej - w czwartek o godz. 17.30.
 • W piątek, 8 czerwca, Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Tego dnia nie obowiązuje post piątkowy. Wraz z Burmistrzem naszego miasta, Henrykiem Szymańskim, zapraszamy na Mszę św. w intencji mieszkańców miasta i gminy Grodzisk Wlkp. o godz. 17.00. Po Mszy św. - tradycyjnie nastąpi przejście pod pomnik Najświętszego Serca Pana Jezusa i pod pomnik Wdzięczności.
 • Uroczystość odpustowa w Kąkolewie, w sobotę o godz. 11.00, w Jabłonnej, w przyszłą niedzielę o godz. 12.00.
 • Zapraszam na nabożeństwa czerwcowe po Mszach św. wieczornych.
 • W czwartek i piątek biuro parafialne będzie nieczynne.
 • Harmonogram spotkań dla kandydatów do bierzmowania w gablocie ogłoszeń.
 • Organizowany jest wyjazd na pielgrzymkę dzieci na Jasną Górę w dniach 16/17 czerwca. Są jeszcze wolne miejsca. Koszt z noclegiem: 100zł. Informacje i zapisy pod nr: 513-055-480.
 • Za tydzień - przed kościołem zbiórka ofiar na opłatę remontu dachu kaplicy cmentarnej grodziskiego cmentarza.
 • Zapraszam do nabywania prasy katolickiej.

ks. Krzysztof Makosz
proboszcz

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj:28
Wczoraj:81

Twoje IP: 52.91.245.237 czwartek, 13, grudzień 2018 12:58

Goście: 14 gości online