Ogłoszenia parafialne - 1 lipca 2018r.

XIII Niedziela Zwykła, 1.07.2018

  • Dziś o 15.00 swoje 5-lecie obchodzi Wspólnota AA „Anioł Stróż”, która działa w naszej parafii.
  • Różaniec za zmarłych z wymienianek rocznych w poniedziałek o godz. 17.00. Po nim Msza św. w ich intencji.
  • Dziękuję serdecznie za pomoc, którą otrzymujemy w organizowaniu wczaso-rekolekcji dla dzieci i młodzieży „Wakacje z Bogiem”. Spotkanie dla rodziców przed wyjazdem dzieci będzie w czwartek o godz. 19.00 w salce przy biurze parafialnym.
  • W tym tygodniu pierwsze: czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  • W czwartek zapraszam na Mszę św. wieczorną w intencji księży, osób modlących się w Margaretkach, za dzieci i rodziców z Różańca Rodziców, za Róże Różańcowe z naszej parafii, szafarzy, ministrantów oraz o nowe powołania do służby Bożej. W I piątek miesiąca - spowiedź od 15.30. Odwiedziny chorych w ustalonych terminach. W I sobotę zapraszam na nabożeństwo pierwszo-sobotnie o godz. 12.00. Będzie różaniec, komunia św. i rozważanie.
  • Zapraszam na Pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy z Grodziska. Szczegóły na plakacie w gablocie ogłoszeń. Zachęcam także do wzięcia udziału w duchowej pielgrzymce. W naszej parafii będziemy towarzyszyć duchowym pielgrzymom 6, 7 i 8 lipca. Zapraszam na Msze wieczorne, po nich - różaniec.
  • Do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej odeszła śp. Grażyna Filipiak ze Słocina. Wieczny odpoczynek...
  • Zapraszam do nabywania prasy katolickiej.

ks. Krzysztof Makosz
proboszcz

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj:109
Wczoraj:468

piątek, 16, listopad 2018 07:20

Goście: 79 gości online