Ogłoszenia parafialne - 12 sierpnia 2018r.

XIX Niedziela Zwykła, 12.08.2018

 • Bardzo dziękuję ks. Tadeuszowi Baranowskiemu za wakacyjną pomoc.
 • Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na KUL, WT UAM i szkoły katolickie.
 • Jutro w poniedziałek, nabożeństwo fatimskie po Mszy św. wieczornej.
 • W środę - Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. w/g porządku niedzielnego z obrzędem poświęcenia kwiatów i ziół. Już we wtorek Msza św. wieczorna z Uroczystości. Zbiórka do puszek na Caritas Archidiecezjalną. W naszej parafii gościć będziemy ks. dra Wojciecha Muellera, postulatora procesu beatyfikacyjnego ks. Aleksandra Woźnego. Po Mszach św. będzie można nabyć książki o tym Słudze Bożym.
 • Odpust w grodziskiej Farze tego dnia o godz. 12.30.
 • Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św. o godz. 15.00.
 • Biuro parafialne w poniedziałek, wtorek i środę - nieczynne.
 • W piątek - wspomnienie św. Jacka. Pamiętajmy w modlitwie o proboszczu, ks. Jacku Maćkowiaku.
 • W przyszłą niedzielę, trzecią miesiąca - ofiary na inwestycje parafialne.
 • Zbiórka krwi przy naszym kościele odbędzie się w przyszłą niedzielę, 19 VIII br. w godzinach: 9.00 - 14.00, w salce przy biurze parafialnym.
 • Ogłoszenie Burmistrza: Zapraszamy mieszkańców naszego miasta i gminy na XVI Grodziską Pielgrzymkę do Grobu Ojca Bernarda w Lubiniu, która odbędzie się w sobotę, 1 IX. Zapewniony zostanie transport autobusowy. Zapisy przyjmowane będą od poniedziałku do piątku w godz.: 7.00 – 16.00 w Biurze Obsługi Mieszkańca, w grodziskim ratuszu, do dnia 30 VIII włącznie lub do wyczerpania miejsc. Opłata za ubezpieczenie wynosi 1 zł., konieczny dowód osobisty. Szczegóły i program pielgrzymki na tablicy ogłoszeń.
 • Msza św. z modlitwą o uzdrowienie we wtorek, 21 VIII, o godz. 20.30.
 • Grodziska Piesza Pielgrzymka do Górki Duchownej wyruszy 25 VIII br. o godz. 5.30 spod kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 • Zapraszam do nabywania prasy katolickiej.

ks. Krzysztof Makosz
proboszcz

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj:108
Wczoraj:468

piątek, 16, listopad 2018 07:19

Goście: 30 gości online