Ogłoszenia parafialne - 30 września 2018r.

XXVI Niedziela Zwykła, 30.09.2018

 • 5 X nasz parafialny odpust i 80. rocznica narodzin dla nieba św. s. Faustyny. W dzień odpustu zapraszam na Msze św. o godz. 8.00 i 18.00. Wieczorną sumę odpustową odprawi ks. Kan. Roman Biały. Spowiedź przed uroczystością w czwartek od 16.00 do 17.00 oraz od 19.00 do 20.00 (podczas adoracji w ciszy). Niech modlitwa i sakrament pokuty będzie naszym przygotowaniem do odpustu.
 • Jutro rozpoczynamy miesiąc maryjny - październik. Zapraszam na nabożeństwa różańcowe dla dorosłych i młodzieży po każdej Mszy św. wieczornej. Dla dzieci nabożeństwa różańcowe we wtorki i czwartki o godz. 16.45.
 • Dziś spotkanie dla uczniów klas VIII, po Mszy św. o godz. 11.00 w kościele. Spotkanie z uczniami klas III gimnazjum będzie w środę, 3 X o godz. 19.00, również w kościele.
 • Spotkanie z rodzicami dzieci klas III szkoły podstawowej, I-komunijnych w poniedziałek, 1 X ,o godz. 19.00 w salce przy biurze parafialnym.
 • W poniedziałek wspominamy św. Teresę od Dzieciątka Jezus, we wtorek - św. Aniołów Stróżów, w czwartek - św. Franciszka, w piątek - św. Faustynę.
 • Wymienianki roczne - jutro, 1 X, o godz. 17.30 - Msza św. Po niej różaniec za zmarłych.
 • Zapraszam do sprzątania w kościele przed uroczystością odpustową we wtorek, 2 X od godz. 14.00. Proszę przynieść ze sobą sprzęt.
 • Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św. o godz. 17.30 w połączeniu z nabożeństwem różańcowym.
 • Biuro parafialne będzie nieczynne w środę i piątek.
 • W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Obchód chorych wg stałego porządku. W czwartek zapraszam na Mszę św. wieczorną w intencji księży, osób modlących się w Margaretkach, za dzieci i rodziców z Różańca Rodziców, za Róże Różańcowe z naszej parafii, szafarzy, ministrantów oraz o nowe powołania do służby Bożej. Po Mszy św. zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy do godz. 20.00. Spowiedź św. w I piątek od 15.30 do 17.30. W dzień odpustu różaniec będzie o godz. 17.30. W I sobotę zapraszam na różaniec wynagradzający po Mszy św. o godz. 17.30. Rozważanie będzie w ramach homilii.
 • W sobotę, w kaplicy w Słocinie - Msza św. w intencji Koła Gospodyń Wiejskich, które obchodzi 65-lecie istnienia.
 • Do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej odeszły: śp. Krystyna Uryzaj z OWP, pogrzeb w poniedziałek o 14.00, oraz Anna Głodek z OWP, pogrzeb w środę o 13.00 na grodziskim cmentarzu. Wieczny odpoczynek...
 • Zapraszam do nabywania prasy katolickiej. „Przewodnik Katolicki” z dodatkiem modlitewnym. Za tydzień do „Gościa Niedzielnego” będzie dołączony film twórców „Bóg nie umarł”, „Sprawa Chrystusa”.

ks. Krzysztof Makosz
proboszcz

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj:311
Wczoraj:370
W tygodniu:2315
W miesiącu:9237
Ogólnie:470960

Twoje IP: 54.80.188.87 sobota, 20, październik 2018 18:04

Goście: 28 gości online