Ogłoszenia parafialne - 7 października 2018r.

 • XXVII Niedziela Zwykła, 7.10.2018
 • Bardzo serdecznie dziękuję ks. Kan. Romanowi Białemu za poprowadzenie odpustowej sumy ku czci Patronki naszej parafii, św. Faustyny. Dziękuję również tym, którzy zaangażowali się w organizację odpustu: Panu Konradowi - zakrystianinowi, Panu Mateuszowi - organiście i zespołowi Faustyna Band, służbie liturgicznej, Panu Wojciechowi, który robił zdjęcia, paniom przygotowującym posiłek dla księży na probostwie, reprezentantom grup duszpasterskich zaangażowanym w liturgię oraz młodzieży i dzieciom. Szczególnie dziękuję paniom, które posprzątały w kościele. Bóg zapłać!
 • Przy wychodzeniu z kościoła proszę wziąć ze sobą obrazek z modlitwą do naszej Patronki, upamiętniający 80. rocznicę jej narodzin dla nieba.
 • Zapraszam na nabożeństwa różańcowe dla dorosłych i młodzieży po każdej Mszy św. wieczornej, w niedzielę po Mszy św. o godz. 15.00. Dla dzieci nabożeństwa różańcowe we wtorki i czwartki o godz. 16.45. W sobotę, 13 października - dzień fatimski. Wieczorny różaniec będzie połączony z procesją maryjną. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
 • W piątek - Rocznica Poświęcenia Bazyliki Archikatedralnej w Poznaniu, w sobotę - wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego.
 • Spotkanie z grupą modlitwy wstawienniczej, w poniedziałek, 8 X o 19.00.
 • Spotkanie Rady Ekonomicznej, również w poniedziałek, 8 X o godz. 20.00.
 • Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św. o godz. 17.30 w połączeniu z nabożeństwem różańcowym.
 • Szafarzy zapraszam na spotkanie w czwartek o godz. 19.00 na probostwie.
 • Rodziców i dzieci klas III pierwszokomunijnych zapraszam na Mszę św. z poświęceniem różańców, w sobotę, 13 października, o godz. 16.00.
 • Spotkanie z kandydatami do bierzmowania z klas I-ych ponadgimnazjalnych, w przyszłą niedzielę, 14 X po Mszy św. o godz. 11.00.
 • W przyszłą niedzielę, 14 X, Dzień Papieski. W naszej parafii będziemy gościć o. oblata, który wygłosi Słowo Boże i będzie rozprowadzać kalendarze misyjne na rok 2019. Zbiórka do puszek na fundusz Dzieła Nowego Tysiąclecia.
 • Komunikat dotyczący zapisów na ŚDM w Panamie jest wywieszony w gablocie ogłoszeń.
 • Do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej odszedł zm. Błażej Hercog z OWP. Pomódlmy się za niego: Wieczny odpoczynek...
 • Zapraszam do nabywania prasy katolickiej. Do „Gościa Niedzielnego” jest dołączony film „Sprawa Chrystusa”. Cena numeru - jak zwykle: 5 zł.

ks. Krzysztof Makosz
proboszcz

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj:311
Wczoraj:370
W tygodniu:2315
W miesiącu:9237
Ogólnie:470960

Twoje IP: 54.80.188.87 sobota, 20, październik 2018 18:08

Goście: 88 gości online