Ogłoszenia parafialne - 4 listopada 2018r.

XXXI Niedziela Zwykła, 4.11.2018

 • Dziś w naszej parafii modlimy się w intencji powołań. Po Mszach św. zbiórka przed kościołem na Arcybiskupie Seminarium Duchowne w Poznaniu.
 • Bóg zapłać za ofiary na fundusz stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Zebraliśmy 388 zł. dla chrześcijan z Pakistanu.
 • Zapraszam na różaniec za zmarłych: wymienianki po Mszach św. wieczornych (z wyjątkiem soboty i niedzieli). Kartki do wypełniania są na skrzynce przy wyjściu z kościoła po prawej stronie. Do tej skrzynki wrzucamy kartki z wymieniankami jednorazowymi wraz z ofiarą. Wymienianki roczne będzie można przynosić do biura parafialnego od 19 XI.
 • Dziś zapraszam na koncert patriotyczny z okazji 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości w wykonaniu Chóru Nazaret z parafii Świętej Rodziny w Poznaniu, czyli z tej parafii, w której proboszczem jest ks. Jacek Maćkowiak. Koncert po Mszy św. o godz. 15.00. Podczas Mszy św. chór będzie również towarzyszył nam swoim śpiewem.
 • Różaniec za zmarłych z wymienianek rocznych będzie w poniedziałek po Mszy św. o godz. 17.30, która będzie sprawowana w ich intencji.
 • Spotkanie z ojcami dzieci I-szo komunijnych będzie w poniedziałek, 5 listopada o godz. 19.00 w salce przy biurze parafialnym.
 • Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św. o godz. 17.30 w połączeniu z wymieniankami.
 • Młodzież zapraszam na spotkanie na temat: „Życie wieczne” w piątek o godz. 19.30 w salce przy biurze parafialnym.
 • I próba z kandydatami przed bierzmowaniem z klas I ponadgimnazjalnych będzie w sobotę, 10 XI o godz. 14.00. Pozostałe terminy spotkań dla wszystkich kandydatów do bierzmowania są umieszczone w gablocie ogłoszeń i na stronie inernetowej.
 • Zbiórka krwi pt. „Krew za krew” w naszej parafii będzie 10 XI w salce przy biurze parafialnym w godzinach: 9.00 - 15.00 (rejestracja do godz. 14.00).
 • Z ks. Dziekanem i Starostą Grodziskim zapraszamy na Mszę św. w int. Ojczyzny z okazji 100. rocz. Odzyskania Niepodległości 9 XI o godz. 11.00 w kościele farnym. Po Mszy dalsze uroczystości przy Pomniku Wdzięczności.
 • Msza w intencji Ojczyzny w naszej parafii będzie w przyszłą niedzielę, 11 XI, o godz. 11.00.
 • Zapraszam do nabywania prasy katolickiej.

ks. Krzysztof Makosz
proboszcz

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj:106
Wczoraj:405

sobota, 17, listopad 2018 06:28

Goście: 27 gości online