You are here: Home > Księżyc > Panny lubią egzotyczne kwiaty

Panny lubią egzotyczne kwiaty

Panie lubią egzotyczne kwiaty, także w doniczkach. Ucieszą się z modnych (i drogich) perfum oraz markowej bielizny. Podobają im się ozdobne jedwabne szale i chusty, biżuteria i pięknie wydane albumy na temat ogrodnictwa, kosmetyki, alkoholi czy kuchni.

Panowie także są dość wybredni. Porcelanowy kubek z wypisanym imieniem, wieczne pióro z grawerunkiem, srebrna piersiówka z dedykacją sprawia, że mężczyzna z Księżycem w Byku wpadnie w szczery zachwyt. Ucieszy się także z modnych kosmetyków, ładnego krawata, eleganckiego nesesera, skórzanego portfela i wizytownika.

Dzieci uwielbiają się chwalić tym, co właśnie dostały. Wyrażają w ten sposób swoją radość i wdzięczność. Cieszą się z modnych i reklamowanych zabawek, jak lego czy Barbie. Cenią także zabawki naśladujące urządzenia domowe lub za pomocą których można bawić się w dorosłych. Podobają im się futrzane zwierzątka, którymi można się opiekować. Także modne ubrania, kolorowe szaliki, ozdoby do włosów czy dobrze wyposażone piórniki są odpowiednim prezentem. Otrzymane podarunki bardzo szanują. Liczą je, chowają pod kołdrę, a potem zabierają ze sobą na wszystkie ważne dla nich przyjęcia i wizyty. Od dzieci, które mają Księżyc w znaku Byka, nie można wymagać, aby podzieliły się z kimś tym, co dostały! Robią to tylko z własnej woli i szczerego serca, a kto o zbyt wiele je prosi, ten nic nie dostanie!

Urodzeni z Księżycem w znaku Bliźniąt prezenty traktują lekko. Przypominają sobie o nich w ostatniej chwili i na pięć minut przed przyjęciem lub świętami w popłochu wyruszają na zakupy. W efekcie kupują to, co najbardziej sami chcieliby dostać. Ich pragnienia i marzenia są bardzo zmienne, jak oni sami. Jednego dnia marzą o drogich perfumach, a następnego wybrany zapach nagle przestaje się im podobać. Jednak drogie prezenty potrafią je speszyć. Dlatego lepiej zapytać wprost o ich marzenia, a przed samym zakupem upewnić się, czy aby na pewno nic się nie zmieniło.

Lubią dostawać prezenty praktyczne i takie, które przydadzą się im w pracy. Sprzęt komputerowy i ciekawe pogramy, akcesoria do telefonu, walkmany i radia, a także piękne długopisy i ozdobne notesy to odpowiedni wybór.

Preferują proste wzornictwo, nowoczesne kształty i żywe kolory. Panie lubią rzeczy związane z rozrywkami intelektualnymi, z pisaniem i korespondencją. Pragną otrzymywać dobre kosmetyki o bardzo delikatnym zapachu (a także kremy do rąk i lakiery do paznokci, bo wygląd dłoni jest dla nich ważny). Torebki, telefony komórkowe, eleganckie gadżety na biurko lub zaproszenia w ciekawe miejsca są zawsze mile widziane. Ucieszą się z bonów towarowych, a nawet gotówki (w pięknej kopercie!). Niezbyt duże wrażenie robią na nich akcesoria kuchenne, szaliki i ubrania.

Panowie chętnie przyjmą wszystko, co łączy się z ich samochodem lub telefonem. Także atlasy, książki o niezwykłych zjawiskach i strategiczne gry komputerowe sprawią im przyjemność.

Leave a Reply