You are here: Home > Księżyc > Popularne afrodyzjaki

Popularne afrodyzjaki

Wiele popularnych afrodyzjaków oraz dobrych rad dotyczących uprawiania miłości ma swoje korzenie w symbolice i magii Księżyca.

Księżyc włada żywiołem wody, a więc nie może jej zabraknąć podczas kolacji zakończonej… śniadaniem.

Sypialnię dekorujemy elementami czerwonymi, które wniosą działanie żywiołu ognia. Zapalone świecie czy kominek symbolicznie sprzyjają rozpaleniu naszych zmysłów.

Za najlepsze afrodyzjaki uchodzą potrawy z owoców morza, a szczególnie ostrygi. Także białe wino związane jest z księżycową magią miłosną. Wspaniałymi owocami księżycowymi, rozbudzającymi w nas seksualny apetyt, są melony i gruszki.

Inne produkty, które związane są z żywiołem wody i z Księżycem, to: arbuz, brokuł, brukselka, cytryna, dynia, grzyby, jagody, kokos, lody, mak, sałata, winogrona.

Znak zodiaku, w jakim przebywa Księżyc, określa to, czego nam akurat w danym dniu potrzeba w sypialni.

/Tr^Tpl Jesteśmy niecierpliwi i pełni seksualnej energii. Możemy się kochać w każdym miejscu, także trochę niebezpiecznym. Chcemy jak najszybciej znaleźć się w ramionach partnera. To dni, które sprzyjają prawdziwej namiętności. W seksie interesuje nas szybki efekt i silne doznania. Pociągają nas partnerzy niezależni i zdecydowani.

Księżyc w znaku Byka. Doceniamy wrażenia fizyczne: wygląd, dźwięk, zapach, smak i dotyk. Oczekujemy od partnera wyrafinowania i długiej gry wstępnej. Wstępem do miłości bywa wspólne jedzenie! W seksie interesuje nas gra wszystkich zmysłów. To dni, w których ozdabiamy sypialnię płonącymi świecami i egzotycznymi kadzidłami.

®V Chętniej o seksie rozmawiamy, niż go uprawiamy! To idealne dni, aby wspólnie poczytać erotyczny poradnik. Do łóżka idziemy bardziej z ciekawości, niż z większej potrzeby. Bardziej niż sam seks interesuje nas błyskotliwa rozmowa, pełna erotycznych niedomówień.

Księżyc w znaku Raka. Teraz liczy się siła emocji i romantycznych uczuć. Liściki, ro-mantyczne e-maile czy SMS-y otworzą nam drogę do serca ukochanej osoby. Przypominamy sobie o dawnych emocjach i chcemy je przeżyć ponownie. W seksie najważniejsze są stabilizacja i bezpieczeństwo, a decydujemy się na niego tylko wtedy, kiedy reszta domowników naprawdę głęboko zaśnie.

Rozpiera nas erotyczna energia! Kochamy się tak, żeby wszyscy nas słyszeli — a przynajmniej sąsiedzi za ścianą. Przebieranki czy szalony striptiz będą najlepszą grą wstępną. W seksie pociągają nas erotyczne popisy, pragniemy zapewnić sobie luksus w sypialni. Płonące świece, szampan i truskawki najlepiej rozgrzeją atmosferę.

Intelektualna rozmowa, wspaniała kreacja, wyrafinowana kolacja i lampka wina rozgrzeją nasze zmysły. W seksie interesuje nas delikatność, czułość, zwracamy większą uwagę na piękną bieliznę i uwodzicielskie spojrzenie partnera. Teraz dobrym wstępem do seksu może być erotyczny film lub album.

Księżyc w znaku Skorpiona. Jesteśmy podatni na wielkie namiętności, ale wolimy sami uwodzić, niż być uwodzonymi. Pragniemy spełnić najdziksze fantazje i śmielej mówimy o tym partnerowi. W seksie najważniejsze jest dla nas wyrafinowanie, zwracamy uwagę na emocje partnera i nie wahamy się przed wypróbowaniem różnych nowości.

Leave a Reply