You are here: Home > Księżyc > Problemy ludzi spod znaku Ryb

Problemy ludzi spod znaku Ryb

Ryby są z natury chorowite i lubią się leczyć domowymi sposobami. W ich domu zawsze jest dużo medykamentów i ziołowych preparatów zdrowotnych. Jako znak wodny bardzo nerwowo i emocjonalnie reagują na każdą zmianę w otoczeniu, nieraz śnią im się koszmary i mają złe przeczucia co do stanu zdrowia swojego lub bliskich. Potrzebują dużo słońca, ciepła i przestrzeni, w przeciwnym razie popadają w depresję czy melancholię. Są trudnymi pacjentami, bo panicznie boją się bólu, i często biorą zbyt duże dawki leków uspokajających i przeciwbólowych. Nie lubią uprawiać sportów ani spacerować. Mają skłonności do wszelkiego rodzaju uzależnień: od leków poprzez jedzenie po alkohol.

Infekcje i urazy stóp, nadmierne pocenie się czy dreszcze nawet w upal-ny dzień są zmorą Ryb. Nieprawidłowe krążenie doprowadza je do destabilizacji organizmu i gospodarki cieplnej i wodnej.

Zapadają na choroby płuc, stóp, tkanki łącznej, układu limfatycznego, węzłów chłonnych i układu odpornościowego. Jest to najbardziej podatny na choroby znak zodiaku.

Tags:

Leave a Reply