You are here: Home > Księżyc > Religia będzie mocno podkreślona

Religia będzie mocno podkreślona

Co się uda: Będzie tajemniczo, ale bardzo romantycznie. U starszych krewnych odżyją wspomnienia dawnych miłości i namiętności.

Z czym może być problem: Ta pozycja Księżyca zwykle nie przynosi większych niespodzianek. Niektórzy z krewnych lub gości mogą odważyć się na wyznanie różnych tajemnic.

Księżyc w znaku Strzelca zapowiada zabawę do białego rana — nawet jeśli państwo młodzi nie planują żadnego przyjęcia, to goście i tak wychylą liczne toasty za ich zdrowie.

Atmosfera będzie sprzyjała długiemu biesiadowaniu i radości ze szczęścia nowożeńców. Ślub okaże się wyjątkowo udaną uroczystością, pełną wesołych żartów i sympatycznych przemów. Osoby różnych wyznań i o odmiennych poglądach politycznych będą się zgodnie bawić. Młoda para może włączyć do ceremonii jakiś zabawny element, który sama przygotowała. W taki dzień każdy pomysł jest dobry, byle był zabawny.

Co się uda: Wszystkim dopisze humor, możliwy jest przyjazd gości z zagranicy lub pojawienie się zamiejscowych krewnych dosłownie w ostatniej chwili.

Leave a Reply