You are here: Home > Księżyc > Różne upominki dla panów, pań i dzieci

Różne upominki dla panów, pań i dzieci

Panie lubią modne kosmetyki, perfumy o żywym zapachu, nowoczesny sprzęt kosmetyczny. Chętnie przyjmą kalendarz, dobry poradnik na temat psychologii lub medycyny. Intrygują je amulety, ozdoby z magicznymi kamieniami, poradniki na temat parapsychologii i nieznanych zjawisk. Ubrania wolą jednak wybierać sobie same.

Panowie ucieszą się ze sprzętu sportowego, akcesoriów rowerowych lub turystycznych. Także gry i programy komputerowe zainteresują ich na dłużej. Kochają wszystkie elektroniczne gadżety, czujniki i niezwykłe instalacje. Kamera wideo lub kolejny aparat cyfrowy wyda się im wspaniałym prezentem.

Dzieci wciąż zmieniają zdanie na temat tego, co chciałyby tym razem dostać. Ucieszą się jednak szczerze ze wszystkiego, co otrzymają. Najbardziej lubią nowoczesne zabawki elektroniczne oraz grające i poruszające się roboty i mechaniczne zwierzaki. Interesują je wszelkiego rodzaju gry, układanki i klocki. Także nowe zestawy kredek i farb sprawią im wiele radości. Swoimi prezentami chętnie dzielą się z innymi dziećmi, a niektóre podarunki zamieniają z kimś na coś innego. Zdarza się też, że rozkładają otrzymane zabawki na czynniki pierwsze, a potem samodzielnie starają się je złożyć.

Leave a Reply