Sakrament chrztu

01. KACPER LEMAŃSKI, 17 stycznia 2015r./01
02. NOWACKI BORYS MATEUSZ, 1 luty 2015r./02
03. ALICJA MIZGAJSKA 14 luty 2015/3
04. MARTA DOLATA 14 luty 2015/4
05. AGATA BRUDŁO 07 m arca 2015/5
06. PIOTR BUSZEWSKI 28 lutego 2015/6
07. JAKUB JAN ŁUPICKI 14 marca 2015/7
08. WIKTORIA WITAMBORSKA 22 marca 2015/8
09. ZOFIA  RATAJCZAK 22 marca 2015/9
10. OSKAR DOMAGAŁA 12 kwietnia 2015/10
11. ALEKS GOS 5 kwietnia 2015/11
12. MONIKA LENA KULAK 11 kwietnia 2015/12
13. LILLIANNE EMILIA KHARFALYLAK-WAGNER 12 kwietnia 2015/13
14. FILIP JUDEK 12 kwietnia 2015/14
15. LEON PIOTR WOŹNIAK 26 kwietnia 2015/15
16. BORYS MICHAŁ ZUBRZYCKI 1 maja 2015/16
17. ZOFIA SKROBAŁA 25 kwietnia 2015/17
18. MARIA LAUFER 9 maja 2015/18
19. MAJA MIRA RYCOMBEL 9 maja 2015/19

13. Maria Wójcik, 12 kwietnia 2014/13

12. Hubert Andrzejewski, 20 kwietnia 2014/12

11. Hubert Drzymała, 12 kwietnia 2014/11

10. Filip Drzymała, 12 kwietnia 2014/10

09. Kevin Gerard Ratajczak, 5 kwietnia 2014/9

08. Emilia Barbara Maik, 23 marca 2014/8

07. Szymon Biskup, 8 marca 2014/7

06. Lena Wiktoria Szczeszek, 8 luty 2014/6

05. Alan Wojciech Płusa, 8 luty 2014/5

04. Jakub Łysiak, 8 luty 2014/4

03. Marcel Woźniczak, 26 stycznia  2014/3

02. Kinga Flisiewicz, 26 stycznia 2014/2

01. Antonina Walkowiak, 26 stycznia 2014/1

54.Oskar Dominik Łodyga, 28 grudzień 2013/54

53.Leon Kuleczka, 14 grudzień 2013/53

52.Kacper Mołdrzyk, 1 grudzień 2013/52

51.Zuzanna Miś, 30 listopad 2013/51

50.Lena Anna Bartkowiak, 23 listopad 2013/50

49.Kinga Maria Jarosz, 16 listopad 2013/49

48.Marta Alicja Jarosz, 16 listopad 2013/48

47.Zuzanna Kortus, 10 listopada 2013/47

46.Jonasz Owczarek, 9 listopada 2013/46

45.Alan Stanisław Kucharczyk, 9 listopada 2013/45

44.Natasza Rita Poprawa, 26 października 2013/44

43.Krystian Adam Matysiak, 26 października 2013/43

42.Wiktoria Woroch, 19 października 2013/42

41.Aleksandra Chuda, 11 października 2013/41

40.Aleksander Reczek, 28 września 2013/40

39.Nikola Maria Knop,28 września 2013/39

38.Igor Dzięcioł, 21 września 2013/38

37.Władysław Jakub Judek, 14 Września 2013/37
36.Rozalia Górecka, 28 września 2013/36

35.Wiktor Gadziński, 31 sierpień 2013/35

34.Aleksander Ryszard Twardowski, 27 lipca 2013/34

33.Wiktor Konieczny, 14 sierpnia 2013/33

32.Oskar Rosołek, 10 sierpnia 2013/32

31.Nikola Jagna Walkowiak, 27 lipca 2013/31

30.Dominik Piotrowski, 27 lipca 2013/30

29.Nikodem Michnikowski, 27 lipca 2013/29

28.BARTOSZ  LIZAK, 21 lipca 2013/28

27.SARA  MIŚ, 20 lipca 2013r/27

26.GABRIELA JUTKOWIAK, 5 lipiec 2013/26

25.OLIVIER KURCZEWSKI ,22 czerwiec 2013/25

24.ALEKS MAĆKOWIAK, 15 czerwca 2013/24

23.FRYDERYK WŁADYSŁAW LIPSKI,19 maja 2013/23

22.BARTOSZ ANTAS, 31 maja 2013/22

21. MARIA  BŁYSKAL, 17 maja 2013/21

20.ALEKS ARKADIUSZ JEZIERSKI, 4 maja 2013/20

19.BARTOSZ GÓRKA, 28 kwiecień 2013/19

18. FILIP GÓRKA, 28 kwiecień 2013/18

17.WOJCIECH JUDEK, 21 kwiecień 2013r/17

16.BLANKA MAJEWSKA, 21 kwiecień 2013/16

15.ŁUKASZ JAN MULKOWSKI, 21 kwiecień 2013r/15

14.MACIEJ RAKOWICZ, 13 kwiecień 2013r/14

13.IGOR SZERMER, 6 kwiecień 2013/13

12.WIKTOR PAZGRAT, 6kwiecień 2013/12

11.JAN GAŁĘSKI, 1 kwiecień 2013/11

10.NADIA SIKORA, 31 marzec 2013/10

09.ANTONINA WOJEWODA, 31 marzec 2013/9

08.WIKTOR STEFAŃSKI, 10 marzec 2013/8

07.WOJCIECH BŁAŻEJEWSKI-KOWALCZYK, 2 marzec 2013/7

06.NORBERT PAWLAK, 2 marzec 2013/6

05.MARIUSZ KALINOWSKI, 2 marzec 2013/5

04.BARBARA ROZWADOWSKA, 16 luty 2013/4

03.KATARZYNA MARIA ŚRON, 26 styczeń 2013r./3

02.ALEKSANDRA KĘSY, 12 styczeń 2013r./2

01.JULIAN GRZEGORZ KOZŁOWSKI, 5 styczeń 2013r./1

64. WOJCIECH WOŚKOWIAK, 15 grudnia 2012r./64

63. ALAN RAFAŁ MUJECKI, 15 grudnia 2012r./63

62. KAJETAN DOLATA, 9 grudnia 2012r./62.

61. ADRIAN KONIECZNY, 1 grudnia 2012r./61.

60. NATASZA ANNA FILIPIAK, 17 listopada 2012r./60.

59. KATARZYNA RATAJ, 17 listopada 2012r./59.

58. KAJA ANNA KOCHAŃSKA, 20 października 2012r./58.

57. MARCEL MARKWITZ, 20 października 2012r./57.

56. GABRIELA TERESA RADNY, 20 października 2012r./56.

55. ROMAN KLIMEK, 20 października 2012r./55.

54. KACPER KONDULSKI, 13 października 2012r./54.

53. MAJA ANNA KRUSZONA, 6 października 2012r./53.

52. BARTOSZ SCHMIDT, 29 września 2012r./52.

51. BARTOSZ KOŚCIELNIAK, 29 września 2012r./51.

50. MATEUSZ SERWA, 29 września 2012r./50.

49. LAURA KASPERCZAK, 13 października 2012r./49.

48. WIKTOR TOMCZAK, 15 września 2012r./48.

47. KACPER JAKUBOWSKI, 15 września 2012r./47.

46. KONSTANTY PIECHOTA, 8 września 2012r./46.

45. ZUZANNA BUDA, 8 września 2012r./45.

44. AMELIA HAMROL, 31 sierpnia 2012r./44.

43. Adam Okulowski 28 sierpień 2012/43.

42. Alicja Julia Świątnicka 25 sierpień 2012/42.

41. Maja Gadzińska 26 sierpień 2012/41.

40. Patryk Tadeusz Jóźwikowski, 5 sierpień 2012/40.

39. Mateusz Michalczak, 4 sierpień 2012/39.

38. Wiktor Tobys, 04. sierpień 2012/38.

37. Marcin Spychała, 27 lipiec 2012/37.

36. Mikołaj Knapczyk, 21  lipiec  2012/36.

35. Jessica Magdalena Bruździńska, 20  lipiec  2012/35.

34. Emanuel Jan,  Głowacki  28 lipiec 2012/34.

33. Amelia Matysiak  28 lipiec  2012/33.

32. Emilia Laura Humerska 14 lipiec 2012/32.

31. FILIP ZIMOCH, 1 lipca 2012r./31.

30. EUZEBIUSZ BARANOWSKI, 30 czerwca 2012r./30.

29. MAGDALENA KAPELA, 30 czerwca 2012r./29.

28. MIKOŁAJ MATYSIAK, 30 czerwca 2012r./28.

27. KRZYSZTOF MATYSIAK, 30 czerwca 2012r./27.

26. KATARZYNA SWOREK, 23 czerwca 2012r./26.

25. JESSIKA SANDRA KUBACZYK, 9 czerwca 2012r./25.

24. GABRIELA KACZMAREK, 2 czerwca 2012r./24.

23. WERONIKA SERWA, 26 maja 2012r./23.

22. EDYTA SILSKA, 26 maja 2012r./22.

21. ALAN SZYMON WALKOWIAK, 19 maja 2012r./21.

20. WOJCIECH JAWOROWICZ, 19 maja 2012r./20.

19. WOJCIECH ADAMCZAK, 12 maja 2012r./19.

18. WIKTOR FLIS, 12 maja 2012r/ 18.

17. WOJCIECH KRAWIEC, 29 kwietnia 2012r./17.

16. OLIWIA KATARZYNA DZIAŁAK, 28 kwietnia 2012r./16.

15. WIKTOR KACZMAREK, 8 kwietnia 2012r./15.

14. BRAJAN CZESŁAW SZYC, 8 kwietnia 2012r./14.

13. OLIWIER MARCINIAK, 9 kwietnia 2012r./13.

12. ZOFIA STRZELECKA, 31 marzec 2012r./12.

11. IGNACY SZYMAŃSKI, 31 marzec 2012r./11.

10. JAKUB SZYMAŃSKI, 8 kwietnia 2012r./10.

09. PRZEMYSŁAW OLECHNOWSKI, 25 marca 2012r./9.

08. ALEKSANDER MIELCAREK, 17 marca 2012r./8.

07. WOJCIECH SZKLARZ, 16 marca 2012r./7.

06. OLIWIA MAIK, 10 marca 2012r./6.

05. MARTA OTTO, 3 marca 2012r/5.

04. JAKUB PRZYBYLSKI, 18 lutego 2012r./4.

03. OSKAR  KUBICKI, 28 stycznia 2012r./3.

02. ALICJA KĄKOLEWSKA, 22 stycznia 2012r./2.

01. ZOFIA ANDRZEJEWSKA, 8 stycznia 2012r./1.

51. LAURA SPYCHAŁA, 28 grudnia 2011r./51,

50. MARTYNA BERNAT, 25 gudzień 2011r./50,

49. FILIP  KRUCZEK, 25 grudnia 2011r./49,

48. KALINA MICHALSKA, 25 grudnia 2011r./48,

47. JEREMI BOIŃSKI, 9 grudnia 2011r./47, Ujazd 18

46. FILIP NAPIERALSKI,3 grudnia 2011r./46,

45. JAKUB FRĄCKOWIAK, 26 listopad 2011r/45,

44. LENA WAWRZYNIAK, 26 listopad 2011/44,

43. NADIA HELENA WASIELEWSKA, 26 listopad 2011r/43,

42. IGOR DOMAGAŁA, 19 listopad 2011r/42,

41. JONASZ TADEUSZ PRZYBYLAK, 19 listopada 2011r./41,

40. LILIANA ANDRZEJEWSKA, 12 listopada 2011r./40,

39. NIKODEM MARCINIAK, 12 listopada 2011r./39,

38. FELIKS LIPSKI, 29 października 2011r./38,

37. FILIP LIWERSKI, 22 października 2011r./37,

36. WERONIKA GRZEŚKOWIAK, 15 października 2011r./36,

35. LAURA WACHOWIAK, 8 października 2011r./35,

34. WIKTORIA GÓRKA, 8 października 2011r./34,

33. CZESŁAWA SZAMER, 1 października 2011r./33,

32. ZOFIA HEMMERLING, 24 września 2011r./32,

31. JULITA KULECZKA, 10 września 2011r./31,

30. JULIA PATERSKA, 27 sierpnia 2011r./30,

29. PAWEŁ WOŚKOWIAK, 27 sierpnia 2011r./29,

28. MAKSYMILIAN RECZEK, 14 sierpnia 2011r./28,

27. LAURA SZYMAŃSKA, 13 sierpnia 2011r./27,

26. TOMASZ KUCHARCZYK, 13 sierpnia 2011r./26,

25. ALEX BARASZEWSKI, 13 sierpnia 2011r./25,

24. RADOSŁAW AUGUSTYNIAK, 6 sierpnia 2011r./24,

23. PIOTR KANDULSKI, 30 lipca 2011r./23,

22. OLGA SKÓRZEWSKA, 23 lipca 2011r./22,

21. ALEKSANDER WIZA, 22 lipca 2011r./21,

20. MARCEL CHOCZAJ, 2 lipca 2011r./20,

19. JOANNA SADOWSKA, 11 czerwca 2011r./19

18. MARCEL KLINGSPORN, 4 czerwca 2011r./18

17. BORYS MOKRZYŃSKI, 28 maja 2011r./17,

16. JAN MANIA, 21 maja 2011r./16,

15. NIKODEM GŁOWACKI, 21 maja 2011r./15,

14. SARA UMUKORO, 14 maja 2011r./14,

13. ALEKSANDRA MICZEK, 24 kwietnia 2011r.,/13

12. IZABELA SOLOCH, 24 kwietnia 2011r./12,

11. WIKTOR KULECZKA, 16 kwietnia 2011r./11,

10. EMILIA GANO, 16 kwietnia 2011r./10,

09. DANIEL SOBOTA, 16 kwietnia 2011r./9,

08. FRANCISZEK SZAJSTEK, 8 kwietnia 2011r./8,

07. OLIVER LEMON, 3 kwietnia 2011r./7,

06. KACPER MURLEWSKI, 19 marca 2011r./6,

05. FILIP  CZECHOWSKI, 12 marca 2011r./5,

04. ANTONI PALUCH, 6 marca 2011r./4,

03. MARCEL  KOZICA, 5 marca 2011r./3,

02. GRACJAN SZULC, 4 marca 2011r./2,

01. MARIA HAJNRICH, 29 stycznia 2011r./1,

56. FRANCISZEK TOMYS, 4 grudnia 2010r./56, Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 17/5

55. KACPER JARONI, 27 listopada 2010r./55, Grodzisk Wlkp., ul. Słowackiego 36

54. MAJA BARBARA WOŹNICZAK, 6 listopada 2010r./54, Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 18/63

53. WIKTOR KUŚNIERZ - GRZESIAK, 30 października 2010r./53, Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 16/30

52. HELENA ZIÓŁKOWSKA, 23 października 2010r./52, Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 12/3

51. LENA ŁUKARSKA, 16 października 2010r./51, Iława, os. Wojska Polskiego 1/12

50. NIKODEM MARKWITZ, 15 października 2010r./50, Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 5/22

49. JAN STOLARZ, 9 października 2010r./49, Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 5/1

48. MAJA GRZANOWSKA, 2 października 2010r./48,Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 13/9

47. ALICJA DRZYMAŁA, 2 października 2010r./47,Słocin 67

46. MATEUSZ WITAMBORSKI, 2 października 2010r./46,Grodzisk Wlkp., ul. Morelowa 11

45. ANTONINA GAŁĘSKA, 25 września 2010r./45, Słocin 119

44. JERZY MAZUR, 18 września 2010r./44, Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 18B/44

43. OLGA BUDZIŃSKA, 15 września 2010r/43 Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 18A/69

42. MARIA ADAMCZAK, 11 września 2010r./42, Kobylniki 46

41. HELENA KOŚCIELNIAK, 4 września 2010r./41, Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 18/94

40. MATEUSZ MĄDZELEWSKI, 3 września 2010r./40, Słocin 83

39. OLIWIA KORBIK, 3 września 2010r./39,Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 18B/24

38. PATRYCJA KACZMAREK, 28 sierpnia 2010r./38, Grodzisk Wlkp., ul. Środkowa 38

37. HANNA BRUDŁO, 21 sierpnia 2010r./36, Słocin 35A

36. ZOFIA WAWRZYNIAK - WILK, 16 lipca 2010r., Grodzisk Wlkp., ul. Rolna 23

35. MARCIN DOMINIK ANTAS, 4 lipca 2010r./35, Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 16/57

34. DŻESIKA GRZEŚKOWIAK, 26 czerwca 2010r./34, Łubnica, ul. Szkolna 4B/1

33. MATEUSZ SŁOWIKOWSKI, 3 lipca 2010r./33, Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 1/16

32. GABRIEL STAJNDER, 16 lipca 2010r./32, Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 18A/31

31. ALEKSANDER PRZYBYLSKI, 19 czerwca 2010r./31, Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 18A/73

30. ZUZANNA TRZCIOŁEK, 3 lipca 2010r./30 Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 18B/35

29. BARTOSZ JAJCZYK, 24 lipca 2010r./29 Gradowice

28. TOMASZ MAZUR, 3 lipca 2010r./28, Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 15/14

27. KACPER GRACZ, 26 czerwiec 2010r./27, Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 11/19

26. IGOR KACZMAREK, 26 czerwca 2010r./26, Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 21/18

25. ALEKSANDRA DOMINIAK, 12 czerwca 2010r./25, Kąkolewo 1d/5

24. ALEKSANDRA TADEUSZ, 5 czerwca 2010r./24 Grodzisk Wlkp., ul. Mikołajczyka 16

23. IWO NOWAK, 13 czerwca 2010r./24, Słocin 106

22. AMELIA LANGOWICZ, 29 maja 2010r. Słocin 104

21. MIKOLA NAPIERALSKA, 29 maja 2010r./21 Słocin 58

20. MONIKA GRYCZKA, 30 maja 2010r./20 Słocin 12

19. JAGODA MAIK, 16 maja 2010r./19, Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 18/2

18. MAJA KOMOROWSKA, 1 maja 2010r./18, Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 22/27

17. ANNA CATALA, 26 kwietnia 2010r./17, Neufchateau, rue Joffre 27 - Francja

16.HELENA WASIELEWSKA, 24 kwietnia 2010r./16, Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 24/64

15. ZOFIA OLECHNOWSKA, 24 kwietnia 2010r./15. Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 21/7

14. MARYNA GUMNA,17 kwietnia 2010r./14, Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 7/18

13. TOMASZ MAKSYMILIAN JACIUK, 17 kwietnia 2010r./13, Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 18B/34

12. FILIP JAGODZIK, 4 kwietnia 2010r./12, Grodzisk Wlkp., ul. Nowotomyska 57

11.OLIWIA PIĄTYSZEK, 5 kwietnia 2010r./11, Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 13/20

10. KLAUDIA KASPRZAK, 20 marca 2010r./10, Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 22/23

09. JOANNA MATYSIAK, 13 marca 2010r./9, Grodzisk Wlkp., ul. Leśna 40

08. TERESA KISTOWSKA, 13 marca 2010r./8, Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 17/11

07. MAREK GABRYELCZYK, 13 marca 2010r./7, Grodzisk Wlkp., ul. 22 Lipca 29

06. FRANCISZEK NADOBNIK, 6 marca 2010r./6, Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 18/62

05. LENA ŚMIESZEK, 6 marca 2010r./5, Kobylniki 40A

04. ALEKSANDRA PASZKIER, 27 lutego 2010r./4, Opalenica, ul. Niemojewskiego 8

03. ADAM PIECHOTA, 20 lutego 2010r./3, Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 51

02. MAJA BARBARA TOMKOWIAK, 24 stycznia 2010r./2,Słocin 90

01. KACPER BRYCHCY, 16 stycznia 2010r./1, Słocin 28B

55. ANNA KAPELA, 26 grudnia 2009r./55, Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 24/9

54. NATASZA RATAJCZAK, 25 grudnia 2009r./54, Słocin 112

53. KORNELIA SWOREK, 19 grudnia 2009r./53, Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 13/4

52. LENA LACHERSKA, 12 grudnia 2009r./52, Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 18/46

51. KAROLINA TACIAK, 12 grudnia 2009r./51, Grodzisk Wlkp., ul. Nowotomyska 40

50. LAURA BINIAK, 12 grudnia 2009r./50, Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 1/6

49. BLANKA DOMINIKA KALEMBA, 5 grudnia 2009r./49, Słocin 47B

48. WIKTORIA KINGA KALETKA, 5 grudnia 2009r./48, Wielichowo, ul. Młyńska 8

47. ZOFIA  MANIECKA, 22 listopada 2009r./47, Słocin 27A

46. STANISŁAW GRABOWSKI, 21 listopada 2009r./46, Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 7/30

45. LENA BOGACZYK, 14 listopada 2009r./45, Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 16/49

44. TATIANA SLEDŹ, 31 października 2009r., Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 10/5

43. NIKODEM FELINSKI, 31 października 2009r./43, Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 14/20

42. OSKAR NIEMYT, 31 października 2009r./42, Grodzisk Wlkp., ul. Słowackiego 62

41. ZOFIA KLUPŚ, 24 października 2009r./41, Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 16/41

40. JAKUB ROZWADOWSKI, 10 października 2009r./40, Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 6/46

39. KINGA SKÓRZEWSKA, 10 października 2009r./39, Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 14/3

38. NORBERT GINTER, 4 października 2009r./38, Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 15/29

37. JAKUB ROGOZIŃSKI, 3 października 2009r./37, Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 14/7

36. MICHAŁ ADAM RATAJ, 3 października 2009r./36, Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 6/11

35. KSAWERY PIOTR WĘGRZYN, 6 września 2009r./35, Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 12/14

34. MATEUSZ DZIUBIŃSKI, 6 września 2009r./34, Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 7/28

33. ALAN SEBASTIAN GOS, 6 września 2009r./33, Golway, 3 Rinn Lia, Irlandia

32. MAJA ANNA JARMUŻEK, 29 sierpnia 2009r./32, Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 24/38

31. ALEX JÓZEF PALUSZAK, 22 sierpnia 2009r./31, Ukraina, Stopczatiw Franka 6

30. MARCEL MATYSIAK, 22 sierpnia 2009r./30. Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 21/22

29. FILIP WIZA, 24 sierpnia 2009r./29, Wielka Brytania, Peterborough, 28 Alconbury Close

28. MARIA MARTA GOŁĄBEK, 15 sierpnia 2009r./28, Głuponie 72 gm. Kuślin

27. OLIWIER MARCIN ROSOŁEK, 1 sierpień 2009r./27 Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 20/3

26. KSAWERY WILCZAK, 18 lipca 2009r./26 Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 18/1

25. BARBARA MICHALCZAK, 11 lipca 2009r./25 Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 5/7

24. LENA MARIA KRZYŻOSTANIAK, 21 czerwca 2009r./24 Grodzisk Wlkp., ul. Kąkolewska 1A

23. WOJCIECH SZYMAŃSKI, 6 czerwca 2009r./23 Grodzisk Wlkp., ul. Morelowa 30

22. JULIA WĘSIERSKA, 31 maja 2009r./22 Grodzisk Wlkp., ul. Mikołajczyka 43

21. EMILIA WĘSIERSKA, 31 maja 2009r./21 Grodzisk Wlkp., ul. Mikołajczyka 43

20. BARTOSZ SAWICKI, 23 maja 2009r./20 Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 18B/19

19. JULIA KOZA, 23 maja 2009r./19 Grodzisk Wlkp., ul. Leśna 10

18. POLA ZOFIA SŁAWIŃSKA, 16 maja 2009r./18 Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 21/32

17. ALEKS PIOTR WACHOWIAK, 4 kwietnia 2009r./17 Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 11/24

16. DANIEL KANDULSKI , 28 marca 2009r./16 Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 21/23

15. KSAWERY SKRZYPCZAK, 28 marca 2009r./15 Grodzisk Wlkp., ul. Jabłoniowa 26

14. NIKODEM LINKA, 28 lutego 2009r./14 Grodzisk Wlkp., ul. Dolna 35

13. WIKTOR MICHAŁ WALKOWIAK, 22 luty 2009r./13 Słocin 94

12. ZOFIA AMBROZIK, 22 luty 2009r./12 Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 22/21

11. OLGA JANDER, 14 luty 2009r./11 Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 21/20

10. KACPER NAPIERALSKI, 7 lutego 2009r./10 Słocin 58

09. BORYS SZRAMA, 31 stycznia 2009r./9 Grodyisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 21/13

08. LIWIA SZOT, 31 stycznia 2009r./8 Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 15/16

07. MARTA BRUDŁO, 24 stycznia 2009r./7 Słocin 35A

06. ZOFIA ZIELEŚKIEWICZ, 25 stycznia 2009r./6 Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 50

05. KACPER KUBIAK, 9 stycznia 2009r./5 Ruchocice, ul. Słoneczna 19

04. WIKTORIA FAUSTYNA KUCHARCZYK, 11 stycznia 2009r./4 Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 7/21

03. PAULINA KUCHARCZYK, 11 stycznia 2009r./3 Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 7/21

02. WŁODZIMIERZ MICHAŁ KOWALSKI, 11 stycznia 2009r./2 Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 7/21

01. NIKOLA RYSZEWSKA, 4 stycznia 2009r./1 Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 23/21

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj:5
Wczoraj:234
W tygodniu:494
W miesiącu:7126
Ogólnie:276856

Twoje IP: 54.224.200.104 środa, 24, maj 2017 00:28

Goście: 19 gości online