Sakrament małżeństwa


3. PAWEŁ MAJKA, kawaler, Konojad
KRYSTYNA ŁYSKAWA , panna, Grodzisk Wlkp.
ŚLUB. ŚW. FAUSTYNA  1 marca  2014r

2. PAWEŁ NADOBNIK. kawaler, Grodzisk Wlkp
PATRYCJA ANNA PAWLAK, panna, Słocin
ŚLUB. ŚW. FAUSTYNA  1 marca 2014r

1. PIOTR REŚLIŃSKI. kawaler, Grodzisk Wlkp
MAŁGORZATA GŁADYSZ, panna, Grodzisk Wlkp.
ŚLUB. ŚW. FAUSTYNA  14 styczeń 2014r

17.MARCIN PAZGRAT, kawaler, Grodzisk Wlkp., ul. Majkowskich 62
NATALIA LAUFER , panna, Grodzisk Wlkp., Os. Wojska Polskiego 20/13
Ślub: kościół św. Faustyny,

16.STANEK ADRIAN, kawaker, Kąkolewo k. Grodziska Wlkp.
STANEK MARTA, panna, Wrocław, ul. Przybyszewskiego
Ślub: Kościół św. Faustyny, 13 września 2013. godz. 15.30

15.NAPIERKOWSKI DAWID, kawaler, Grodzisk Wlkp. ul. Kwiatowa
JANUSZCZAK KAROLINA, panna, Grodzisk Wlkp. Os. Wojska Polskiego 6
Ślub: Kościół św. Faustyny, 6 września 2013. godz. 16.00

14.KASPERCZAK ARTUR, cywilnie związany, Grodzisk Wlkp. ul. Leśna
SZYMANIAK JOANNA, cywilnie związana, Grodzisk Wlkp. ul. Leśna
Ślub: Kościół św. Faustyny, 31 sierpnia 2013. godz. 15.00

13.POZDROWICZ DAMIAN, kawaler, Grodzisk Wlkp., Os. Wojska Polskiego 2
ROGOZIŃSKA MIRONA, panna, Grodzisk Wlkp., ul. Łamana 2
Ślub: kościół św. Faustyny, 16 sierpnia 2013r. godz. 16.00

12.ZIMNY JACEK, kawaler, Nowy Tomyśl, Os. Północ 27/9
BERGER ANNA, panna, Nowy Tomyśl, Os. Północ 27/9
Ślub: kościół św. Faustyny, 27 lipca 2013r. godz. 16.00

11.KNAPCZYK MARIUSZ, kawaler Szamotuły, ul. Obornicka
WOJCIECHOWSKA PAULINA, panna, Grodzisk Wlkp. Os. Wojska Polskiego
Ślub: Kościół św. Faustyny, 27 lipca 2013. godz. 15.00

10.KRZYŻANEK MICHAŁ, kawaler, Granowo, ul. Sportowa
TONDER KINGA, panna, Słocin 77
Ślub: kościół św. Faustyny, 20 lipca 2013r. godz. 15.00

9.JUTKOWIAK  TOMASZ, kawaler, Grodzisk Wlkp., Os. Wojska Polskiego 5
KULA  MARTA, panna, Jastrzębsko Stare 32
Ślub: kościół św. Faustyny, 5 lipca 2013r. godz. 16.00

8.STACHOWIAK MICHAŁ, kawaler, Grodzisk Wlkp., ul. Powstańców Chocieszyńskich
TUBACKA IZABELA, panna, Grodzisk Wlkp., ul. Nowotomyska
Ślub: kościół św. Faustyny, 22 czerwca 2013r. godz. 16.00

7.HERZOG SŁAWOMIR, kawaler, Sielinko, Osada
MAŃCZAK PAULINA, panna, Grodzisk Wlkp., ul. Mikołajczyka
Ślub: kościół św. Faustyny, 22 czerwca 2013r. godz. 15.00

6.MAĆKOWIAK PAWEŁ, cywilnie związany, Grodzisk Wlkp, Os. Wojska Polskiego 18B
MAĆKOWIAK ANGELIKA, cywilnie związana, Grodzisk Wlkp., Os. Wojska Polskiego 18B
Ślub: kościół św. Faustyny, 15 czerwca 2013r. godz. 16.00

5.CWOJDZIŃSKI KOSMA, kawaler, RACOT, Stary Lubosz
SZAMER ANNA, panna, GRODZISK WLKP, Słocin
Ślub: kościół św. Faustyny, 14 czerwca 2013r. godz. 16.00

4.MICHALSKI  KAROL, PARZĘCZEWO
KUCHARCZAK EWELINA, GRODZISK WLKP., Os. Wojska Polskiego
Ślub: kościół św. Faustyny, 8 czerwca 2013r. godz. 15.00

3. DARIUSZ RATAJCZAK, Puszczykówiec - Parzęczewo
JOLANTA SOBKOWICZ, Puszczykówiec - Parzęczewo
Ślub: kościół św. Faustyny, 27 kwietnia 2013r. godz. 15.00

2. RADOSŁAW KACZMAREK, Kąkolewo
IZABELA BENDOWSKA, Grodzisk Wlkp.
Ślub: kościół św. Faustyny, 20 kwietnia 2013r./2 godz. 15.00

1.RYSZARD GRYZIA Grodzisk wlkp.
JADWIGA CHRÓŚCIK Grodzisk wlkp.
Ślub: kościół św. Faustyny, 2 marzec 2013r./1 godz. 16.00

11. Łukasz Hemmerling,
Ewa Chałupka,
Ślub: kościół św. Faustyny, 29 września 2012r./11 godz. 15.00

10. PAWEŁ DZIĘCIOŁ, Wilanowo 33
NATALIA BILSKA, Gożdzichowo 9
Ślub: kościół św. Faustyny, 29 września 2012r./10 godz. 15.00

9. JAKUB GLAPA, Grodzisk Wlkp., ul. Nowy Świat 8/13
MAGDALENA SIKORSKA, Grodzisk Wlkp., Os. Wojska Polskiego 14/3
Ślub: kościół św. Faustyny, 28 września 2012r./9 godz. 16.00

8. MARCIN KORTUS, Grodzisk Wlkp.Os. Wojska Polskiego 24/18
AGNIESZKA LIZAK, Os. Wojska Polskiego 24/18
Ślub: kościół św. Faustyny, 21 września 2012r./8

7. ARTUR BARON, Piła, ul. Kalina 10D
KAMILA OPASKA, Grodzisk Wlkp., Os. Wojska Polskiego 7/14
Ślub: kościół św. Faustyny, 8 września 2012r./7

6. ROMAN MIZGAJSKI, Grodzisk Wlkp., Os. Wojska Polskiego 20/12
AGNIESZKA KNOP, Grodzisk Wlkp., Os. Wojska Polskiego 20/12
Ślub: koścół św. Faustyny, 10 sierpnia 2012r./6

5.PIOTR LIZAK, kawaler, Grodzisk Wlkp., Os. Wojska Polskiego 11/4
KAMILL KOŚCIELNIK, panna, Grodzisk Wlkp, Os. Wojska Polskiego 24/37
Ślub: kościół św. Faustyny 30 czerwca 2012r./ 5 godz. 15.00\

4. ADAM MATYSIAK, kawaler, Grodzisk Wlkp., Os. Wojska Polskiego 23/23
MONIKA BUDZIŃSKA, panna, Grodzisk Wlkp. Os. Wojska Polskiego 23/23
Ślub: kościół św. Faustyny 30 czerwca 2012r/ 4

3. WALDEMAR RATAJ, Grodzisk Wlkp., Os. Wojska Polskiego 18/77
ANNA LUDWICZAK, Kopanki 17
Ślub: 12 maja 2012r. godz. 16.00

2. BARTOSZ MOŁDRZYK, Grodzisk Wlkp., Os. Wojska Polskiego 16/23
MONIKA BUŁAWCZYK, Żary, ul. Wieiniawskiego 57/1
Ślub: 4 maja 2012r. godz. 15.00

1..................................................................

17. KRZYSZTOF OWSIANY, Grodzisk Wlkp. ul. Bukowska 45
IZABELA TESZNER, Grodzisk Wlkp. Os. Wojska Polskiego 23/31
Ślub: 30 grudnia 2011r. godz. 16.00

16. MACIEJ BOIŃSKI, Ujazd 18
MONIKA SOŁTYSIAK, Ujazd 18
Ślub: 9 grudnia 2011r. godz. 15.00

15. ERYK  SZCZESZEK, Ptaszkowo 33
KAROLINA STATKIEWICZ, Grodzisk Wlkp., Os. Wojska Polskiego 24/33
Ślub: 28 października 2011r.godz. 15.00

14. RADZISŁAW BENENOWSKI, Kotowo 4/5
JOANNA STACHOWIAK, Kotowo 4/5
Ślub: 7 października 2011r./14

13. MARCIN SPYCHAŁA, Holandia, Velldriel
EWA KASPERSKA, Holandia, Velldriel
Ślub: 1 października 2011r. godz. 13.00

12. ŁUKASZ RUCIAK, Grodzisk Wlkp., Os. Wojska Polskiego 22.12
MAGDALENA BARTKOWIAK, Grodzisk Wlkp., Os. Wojska Polskiego 6/33
Ślub: 24 września 2011r. godz. 15.00

11. MARIUSZ MĄDZELEWSKI, Łódź, ul. Zmienna 11/16
IZABELA GMEREK, Słocin 83
Ślub: 16 września 2011r. godz . 15.00

10. KRZYSZTOF JAROSZ, Grodzisk Wlkp., ul. Szeroka 6
NATALIA ANDRYS, Grodzisk Wlkp., Os. Wojska Polskiego 22/3
Ślub: 10 września 2011r. godz. 16.00

9. PAWEŁ KANDULSKI, Grodzisk Wlkp., ul. Zbąszyńska 2
ALEKSANDRA GŁADYSZ, Grodzisk Wlkp., Os. Wojska Polskiego 24/39
Ślub: 30 lipca 2011r. godz. 15.00

8. MARCIN JAKUBOWICZ, Grodzisk Wlkp., ul. Jabłoniowa 10
EWELINA SZYMANKIEWICZ, Grodzisk Wlkp., Os. Wojska Polskiego 14/8
Ślub: 23 lipca 2011r. godz. 15.30

7. TOMASZ ROBASZYŃSKI, Modrze, ul. Poznańska 28
WERONIKA STROJNA, Grodzisk Wlkp., Os. Wojska Polskiego 22/15
Ślub: 1 lipca 2011r. godz. 15.00

06. PIOTR GAWŁOWSKI, Grodzisk Wlkp., Os. Wojska Polskiego 5/27
ROZALIA NOWICKA, Ptaszkowo 6/1
Ślub: 18 czerwca 2011r. godz. 15.00

05. ALEKSANDER SADOWSKI, Grodzisk Wlkp., Os. Wojska Polskiego 18/102
AGNIESZKA WOJKIEWICZ, Grodzisk Wlkp., Os. Wojska Polskiego 18/102
Ślub: 11 czerwca 2011r. godz. 16.00

04. SŁAWOMIR SIKORSKI, Grodzisk Wlkp., Os. Wojska Polskiego 5/17
AGATA BIELAWNA, Grodzisk Wlkp., ul. Głogowska 1
Ślub: 10 czerwca 2011r. godz. 16.00

03. KRZYSZTOF  TONIŃSKI, Kopanki 24
EWELINA  MICZEK, Słocin 25
Ślub: 30 kwietnia 2011r. godz. 13.00

02. MARIUSZ BRAUN, Grodzisk Wlkp., Os. Wojska Polskiego 6/6
JOANNA PIOSIK, Grodzisk Wlkp., Os. Wojska Polskiego 6/6
Ślub: 29 kwietnia 2011r. godz. 18.00

01. NORBERT KRUCZEK, Łęki Wielkie, Kotusz
KAROLINA SZKLANNA, Grodzisk Wlkp., Os. Wojska Polskiego 24/60
Ślub: 29 kwietnia 2011r. godz. 15.00

28. ROBERT RECZEK, Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 24/5
MAŁGORZATA LONGA, Świętno, ul. Dworcowa 14/1
Ślub: 25 grudnia 2010r. godz. 16.00

27. SEBASTIAN NOWACKI, Słocin 28B
MONIKA MICHALCZAK, Słocin 28B
Ślub: 23 października 2010r. godz. 16.00

26. ROBERT KACZMAREK, Granowo, Strzępin 21
EDYTA RĘKAS, Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 6/10
Ślub: 16 października 2010r. godz. 15.00

25. KRZYSZTOF ŚWIĄTNICKI, Kazimierz Biskupi, Kozarzew 39
JOANNA FILIPIAK, Słocin 57
Ślub: 15 października 2010r. godz. 15.00

24. MARCIN BRUŹDZINSKI, Grodzisk Wlkp., ul. Bukowska 39
PAULINA GRZEŚKOWIAK, Grodzisk Wlkp., ul. Bukowska 39
Ślub: 9 października 2010r. godz. 15.00

23. ŁUKASZ ADAMCZAK, Urbanowo 36
ZUZANNA ZIEMEK, Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 15/15
Ślub: 8 października 2010r. godz. 16.00

22. MARIUSZ KUBACZYK, Grodzisk Wlkp., ul. Powst. Wlkp 1/4
ANNA PISAREK, Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 6/48
Ślub: 2 października 2010r. godz. 16.00

21. DAWID HAJNRICH, Wolkowo 20
JOANNA PERZ, Wilanowo 32
Ślub: 25 września 2010r. godz .15.00

20. SŁAWOMIR JUTKOWIAK, Grodzisk Wlkp., ul. 11 Listopada 41
KATARZYNA MICHALSKA, Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 23/5
Ślub: 11 września 2010r. godz. 16.00

19. DAWID SIKORSKI, Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 8/5
ANNA KAPUŚCIAK, Grodzisk Wlkp., ul. 11 Listopada 4
Ślub: 10 września 2010r. godz. 16.00

18. PATRYK MIŚ, Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 10/4
IWONA BŁAWAT, Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 10/4
Ślub: 10 września 2010r godz. 15.00

17. JAKUB GŁOWACKI, Kamieniec, ul. Grodziska 24/1
EWELINA SZAJ, Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 4/16
Ślub: 27 sierpnia 2010r. godz. 16.00

16. PAWEŁ ŚWIDERSKI, Nowy Tomyśl, os. Północ 16/11
NATALIA BRYCHCY, Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 8/1
Ślub: 20 sierpnia 2010r. godz. 16.00

15. MARCIN JAGODZIK, Grodzisk Wlkp., ul. Nowotomyska 57
KATARZYNA FLIS, Grodzisk Wlkp., ul. Piaski 1/6
Ślub: 6 sierpnia 2010r. godz. 16.00

14. ADRIAN MAŃKOWSKI, Ruchocice, ul. Powst. Wlkp., 10/4
OLGA KOTOWSKA, Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 19/1
Ślub: 31 lipca 2010r. godz. 16.00

13. RENE VAN ROIJEN,  Em Vinkeveem, Holandia
JUSTYNA MARCINIAK, Słocin 42
Ślub: 31 lipca 2010r. godz. 15.00

12. ROBERT ANDRYS, Grodzisk Wlkp., ul. Chopina 6/25
ANNA SZYMAŃSKA, Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 11/1
Ślub: 30 lipca 2010r. godz. 15.00

11. ŁUKASZ SIKORA, Nowy Tomyśl, os. Batorego 31/17
AGNIESZKA PIWOSZ, Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 23/13
Ślub: 3 lipca 2010r. godz. 15.00

10. PIOTR OBAŁA, Poznań, ul. Chocieszyńskiego 9/8
JOLANTA PAWŁOWSKA, Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 19/12
Ślub: 26 czerwca 2010r. godz. 16.00

9. MARCIN KUBACZYK, Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 18B/40
AGNIESZKA KOZA , Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 18B/40
Ślub: 20 czerwca 2010r. godz. 16.00

8. ZBIGNIEW PIECHOTA, Grodzisk Wlkp., ul. Nowa 2
KATARZYNA RZANNA, Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 51
Ślub: 19 czerwca 2010r. godz. 16.00

7. DAMIAN PAKUŁA, Grodzisk Wlkp., ul. Poznańska 38
KAMILA KORTUS, Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 24/18
Ślub: 4 czerwca 2010r. godz. 15.00

6. ZBIGNIEW WRÓBEL, Uścięcice 24
KRYSTYNA MOŁDRZYK, Słocin 105.
Ślub: 30 kwietnia 2010r. godz. 16.00

5. OKTAWIAN RATAJCZAK, Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 22/4
ANNA POZNANIAK, Ruchocice Goździn 40
Ślub: 25 kwietnia 2010r. godz. 16.00

4. KRZYSZTOF KOZŁOWSKI, Wałbrzych, ul. Polisadowa 83/2
ANTONINA NEJCZYK, Grodzisk Wlkp., ul. Mikołajczyka 11
Ślub: 24 kwietnia 2010r. godz. 16.00

3. JAROSŁAW KOCIEMBA, Golina Wielka 59
MAGDALENA DZIĘCIOŁ, Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 22/15
Ślub: 17 kwietnia 2010r. godz. 16.00

2. MARIUSZ WASIELEWSKI, Grodzisk Wlkp., ul. Nowotomyska 59
DARIA GRZELEWSKA, Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 15/2
Ślub: 16 kwietnia 2010r. godz. 16.00

01. TOMASZ KACZMAREK, Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 18B/43
MARLENA KRÓCZYŃSKA, Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 18B/43
Ślub: 4 kwietnia 2010r. godz. 16.00

15. PAWEŁ SZNAJDER, Komorniki, ul. 3 Maja 26
ELWIRA BENENOWSKA, Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 1/7
Ślub: 24 października 2009r. godz. 15.00

14. PATRYK SCHNEIDER, Luboń, ul. Kilińskiego 2
JOANNA KRÓLIK, Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 15/10
Ślub: 17 października 2009r. godz. 15.00

13. ROLAND SKÓRZEWSKI, Grąblewo 65/5
EWA SIKORSKA, Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 14/3
Ślub: 10 października 2009r. godz. 15.00

12. MICHAŁ KACZMAREK, Grodzisk Wlkp. os. Wojska Polskiego 21/18
DANUTA CIEŚLIK, Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 13/13
Ślub: 11 września 2009r. godz. 16.00

11. DAWID DZIUBIŃSKI, Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 7/28
AGNIESZKA SZPARAGA, Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 7/28
Ślub: 6 września 2009r. godz. 16.00

10. PIOTR RUTKOWSKI, kawaler, Poznań ul. Głogowska 77/9
DANUTA TADEUSZ, panna, Grodzisk Wlkp., ul. Mikołajczyka 16
Ślub: 21 sierpnia 2009r. godz. 15.00

09. CHRISTOPH WOITZIK, Dormagen, Niemcy
DARIA OWCZAREK, Dormagen, Niemcy
Ślub: 27 czerwca 2009r. godz. 16.00

08. ŁUKASZ SZAJNA, kawaler, Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 6/36
MAGDALENA KRYŚ, panna, Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 72
Ślub: kosciół św. Faustyny 10 czerwca 2009r. godz. 16.00

07. MARCIN GÓRKA, kawaler, Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 22/35
MARTYNA GODZISZEWSKA, panna, Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 6/5
Ślub: kościół św. Faustyny 6 czerwca 2009r. godz. 16.00

06. TOMASZ STANGRYCIUK, kawaler, Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 6/18
KATARZYNA MARCINKOWSKA, panna, Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 6/18
Ślub: kościół św. Faustyny 1 czerwca 2009r. godz. 18.00

05. PAWEŁ LIPSKI, kawaler, Hrubieszów, ul. Partyzantów 20
IZABELA NEJCZYK, panna, Grodzisk Wlkp., ul. Mikołajczyka 11
Ślub: kościół św. Faustyny 30 maja 2009r. godz. 16.00

04. BARTŁOMIEJ PRZYBYLSKI, kawaler, Grodzisk Wlkp., ul. 11 Listopada 33
EWELINA KUNIKOWSKA, panna, Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 18/73
Ślub: kościół św. Faustyny 30 kwiecień 2009r. godz.16.00

03. ADRIAN SKÓRNICKI, kawaler, Kąkolewo k. Granowa
KAMILA ŚRON, panna, Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 23/19
Ślub: kościół św. Faustyny 30 kwietnia 2009r. godz. 15.00

02. TOMASZ BUDZIŃSKI, kawaler, Grodzisk Wlkp., ul. 22 Lipca 93
LEMAŃSKA EWELINA, panna, Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 13/6
Ślub: kościół św. Faustyny 25 kwiecień 2009r. godz. 16.00

01. NORBERT GRABOWSKI, kawaler, Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 7/30
BEATA SIKORA, panna , Grodzisk Wlkp., os. Wojska Polskiego 7/30
ŚLUB: 21 lutego 2009r. godz. 16.00 kościół św. Faustyny

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj:127
Wczoraj:342
W tygodniu:810
W miesiącu:5270
Ogólnie:318762

Twoje IP: 54.80.236.48 środa, 18, październik 2017 07:21

Goście: 25 gości online