You are here: Home > Księżyc > Skorpion

Skorpion

Osoby z Księżycem w znaku Skorpiona lubią rzeczy dziwne i niepospolite. Choć zwykle udaje im się wcześniej odgadnąć, co domownicy chcą im podarować, to udają zaskoczonych i cieszą się z każdej niespodzianki. Nie marzą o rzeczach drogich, lecz wyjątkowych. Podarunek nie może być zwyczajny i dostępny dla wszystkich. Lubią być wyróżniani i uważają, że prezent odzwierciedla intencje ofiarodawcy. Zwracają uwagę na opakowanie, a im więcej papierów i sznurków, tym radość większa. Otrzymane prezenty szanują, chowają w różne schowki i chętnie pokazują znajomym. Lubią ciemne barwy, ciężkie materiały, magiczne wzory i szlachetne kamienie.

Zawsze pamiętają, co od kogo dostali, i wyczuwają, jaką cenę zapłacił ofiarodawca. Ten, kto pominął osobę z Księżycem w znaku Skorpiona lub pożałował pieniędzy na porządny prezent, sam dostanie krawat w grochy.

Panie docenią biżuterię z magicznymi kamieniami, a także szkatułki i zamykane pudełka. Lubią dobre książki, kasety z filmami (horrory i kryminały), ładne notesy i zestawy biurowe. Cieszą je rzeczy piękne i mile się kojarzące, niekoniecznie praktyczne. Należy być ostrożnym w doborze kosmetyków, lepiej też nie darowywać im sprzętu AGD — chyba, że wyraźnie sobie tego zażyczą. Książki na temat psychologii czy niewyjaśnionych zjawisk też będą mile widziane.

Panowie najbardziej ucieszą się na widok gier komputerowych, drogich i mocnych alkoholi oraz cygar i zegarków z niezwykłymi funkcjami. Zainteresują się książkami na temat psychologii, kryminalistyki, nieznanych wątków najnowszej historii.

Dzieci swoje prezenty chowają i nie lubią dzielić się tym, co dostały. Chętnie za to zamieniają się z innymi dziećmi. Najbardziej lubią gry planszowe i zabawki, które można w różny sposób składać. Pociągają je zestawy typu „mały majsterkowicz”, zamykane pudełka, elektroniczne maskotki i dziwne roboty. Fascynują je różne potwory, wampiry i filmowe maszkary. Potrafią zbierać karty do gier lub figurki. Trudno je jednak zaskoczyć, bo mają rzadki dar znajdywania wszystkich prezentów na tydzień przed uroczystością.

Prezent dla osoby z Księżycem w znaku Strzelca powinien być zabawny. Osoby te lubią dawać i często wydają majątek na zachcianki ludzi, których kochają. Same są niezwykle wzruszone każdym prezentem i drobiazgiem, jaki otrzymują.

Lubią przedmioty zabawne, kolorowe, służące do rozrywki i zabawy. Podobają im się mocne kolory, proste kształty. Magiczne kule, niezwykle posążki, rzadkie książki sprawią przyjemność zarówno paniom, jak i panom. W sklepie z pamiątkami z Afryki lub z Indii z pewnością znajdzie się drobiazg, który zachwyci osobę z Księżycem w znaku Strzelca. Ucieszy się ona także z płyty z muzyką, grami komputerowymi oraz z multimedialnych encyklopedii i słowników. Lubi też książki: relacje i zdjęcia z dalekich podróży, atlasy nieba, książki religijne i filozoficzne.

Panie szczególnie cenią wygodną odzież, sportowe torby, okulary prze-ciwsłoneczne i różnego rodzaju niezbędniki. Jeśli uprawiają sport, to będą zadowolone z poradników i niezbędnych dodatków. Bieliznę, kosmetyki i garnki wolą jednak kupować sobie same.

Panowie uwielbiają wygodne kamizelki z kieszeniami, praktyczne futerały i pojemniki, akcesoria do samochodu czy komputera. Także eleganckie termosy, mapy i atlasy powinny ich ucieszyć. Niektórzy urodzeni z Księżycem w Strzelcu sami sprawiają rodzinie niezwykłe niespodzianki i na przykład w wigilijny wieczór wydobywają spod choinki uroczego szczeniaczka lub bilety na egzotyczną podróż.

Dzieci niecierpliwie czekają na prezenty i bywają wtedy nieznośne dla otoczenia. Lepiej pozwolić im zajmować się nowymi zdobyczami, niż bezustannie je strofować. Cieszą się z każdego prezentu, ale im więcej paczek i papieru do rozrywania, tym lepiej. Uwielbiają takie zabawki, które można wykorzystać na dworze. Piłki, wrotki, rolki, narty i skakanki zapragną wypróbować nawet w domowym korytarzu. Lubią też gry, klocki, rzutki. Dziewczynki chętnie bawią się figurkami zwierząt i pluszowymi tygrysami.

Tags:

Leave a Reply