You are here: Home > Księżyc > Starsi gośćie na weselu

Starsi gośćie na weselu

Co się uda: Dopiszą starsi goście i osoby w jakiś sposób ważne dla rodziny.

Z czym może być problem: Księżyc w znaku Koziorożca sprawia, że coś może się opóźnić „z przyczyn obiektywnych”. Często zwłoka jest spowodowana przez problemy z samochodami lub spóźnienie ważnego dla państwa młodych gościa.

“ Księżyc w znaku Wodnika zapowiada uroczystość pełną sympatycznych niespodzianek, których źródłem mogą być przyjaciele lub świadkowie. Sceneria ślubu musi być nowoczesna i bardzo oryginalna. Księżyc w znaku Wodnika sprzyja łamaniu utartych schematów! Obecni powinni być wszyscy nasi aktualni i dawni przyjaciele, bo w taki dzień stworzą oni najlepszą, pełną radości i optymizmu atmosferę.

Co się uda: Będzie wesoło, a wszyscy zadbają o dobrą atmosferę. Księżyc w znaku Wodnika sprzyja zacieraniu granic między pokoleniami.

Z czym może być problem: Możliwe są różne niezapowiedziane i dodatkowe atrakcje, jak „bramy na drodze” czy towarzystwo cygańskiej orkiestry!

Księżyc w znaku Ryb podkreśla romantyczną aurę ślubnej uroczystości. Nie zabraknie kwiatów i muzyki. Ślub będzie bardzo nastrojowy, a uczestnicy szczerze wzruszeni. Bardzo ważny stanie się religijny i duchowy wymiar całej ceremonii, nie może zabraknąć księdza lub przewodnika duchowego. Podczas przyjęcia należy zadbać o samotnych gości i zapewnić im kogoś sympatycznego do pary. Księżyc w znaku Ryb zapowiada też, że poleje się sporo drogiego alkoholu!

Co się uda: Wszyscy będą wzruszeni i serdeczni wobec siebie. Skłóceni krewni mogą się wreszcie pogodzić.

Z czym może być problem: Księżyc w znaku Ryb zapowiada zamieszanie organizacyjne. Mimo wysłanych wcześniej zaproszeń lepiej się upewnić, czy wszyscy znają godzinę i miejsce uroczystości. Możliwe, że w ostatniej chwili przypomnimy sobie o kimś ważnym, kto nie znalazł się na liście gości, i w panice będziemy się tłumaczyć!

Leave a Reply