You are here: Home > Księżyc > Szalone pomysły i ich realizacja

Szalone pomysły i ich realizacja

Co się uda: Realizacja szalonych pomysłów, dobra zabawa i tańce. Z czym może być problem: Randki w te dni często odbywają się w grupie przyjaciół, których przypadkowo spotkaliśmy i od których towarzystwa, nawet bardzo sympatycznego, trudno się uwolnić.

Księżyc w znaku Ryb sprawia, że łatwo ogarnia nas bardzo ro-mantyczny nastrój. Randka nie może się obyć bez muzyki czy filmu. Chce-my osiągnąć porozumienie dusz z partnerem, dlatego nie spotkamy się z kimś, z kim nie mamy nic wspólnego. Ulegamy jednak teraz często iluzjom i własnym wyobrażeniom na temat miłości, które wcale nie muszą być w zgodzie z tym, czego oczekuje partner. Łatwo wtedy przejść od ro-mantycznych westchnień do poczucia zawodu. Partnera znajdziemy w miejscach związanych ze sztuką, muzyką, upojną zabawą i mistyką: na zabawie, w klubie, na koncercie, w kościele, na balu maskowym, basenie, w poczekalni u wróżki.

Z czym może być problem: Z dotarciem na czas w wyznaczone miejsce, bo Księżyc w znaku Ryb sprzyja spóźnieniom i zapominalstwu (np. możemy zapomnieć biletów do kina).

Kiedy już spotkamy osobę, z którą chcemy spędzić życie, znajomość ka-lendarza księżycowego może ułatwić nam wybór dni, kiedy dobrze się jest oświadczyć i wziąć ślub, co przyniesie partnerom powodzenie i trwałość związku. Dzień oświadczyn i ślubu to dla pary najważniejsze momenty. Znak zodiaku, w jakim jest Księżyc w tak ważnych dla dwojga ludzi dniach, określa charakter wydarzeń i ich konsekwencje dla przyszłości związku.

Jaki dzień wybrać na oświadczyny lub poważną rozmowę o przyszłości rodzącego się związku? Najlepiej, żeby był to nów Księżyca lub czas, kiedy Księżyca przybywa (od nowiu do pełni), ponieważ to wydarzenie jest zapo-wiedzią początku nowej rodziny.

Leave a Reply