You are here: Home > Księżyc > Tradycja motywem przewodnim

Tradycja motywem przewodnim

© Księżyc w znaku Raka zapowiada wzruszającą i romantyczną ce-remonię. Cala rodzina musi zostać zaproszona, żaden dalszy krewny nie zostanie pominięty. Niektórzy krewni i przyjaciółki mogą nieoczekiwanie popłakać się ze wzruszenia. Tradycyjne menu i sympatyczna, rodzinna atmosfera sprawią, że wszyscy będą długo wspominać ten dzień. Księżyc w znaku Raka sprzyja podkreślaniu znaczenia tradycji i rodzinnej historii państwa młodych oraz łączeniu się rodzin.

Co się uda: Wszystko odbędzie się zgodnie z tradycją i ułożonym wcześ-niej planem.

Z czym może być problem: Rodzice, a szczególnie mamy państwa młodych, mogą próbować ingerować w każdy szczegół uroczystości.

Księżyc w znaku Lwa zapowiada wspaniałą uroczystość. Lew to znak przepychu, popisywania się i szampańskiej zabawy. Ognista energia tego znaku sprzyja organizowaniu bardzo wystawnego, ale jednocześnie eleganckiego ślubu i wesela, z mnóstwem druhen i drużbów. Para młoda skupi na sobie uwagę gości i postronnych osób, stroje będą bardzo ozdobne, a samochody pięknie ustrojone. Każdy zapragnie pokazać się z jak najlepszej strony! Odpowiednia sceneria to elegancka restauracja, a nawet pałacyk.

Co są uda: O przepychu lub pięknie tej ceremonii wszyscy będą długo mówić.

Z czym może być problem: Wydatki mogą być o wiele większe, niż początkowo planowano, bo im bliżej ślubu, tym więcej dobrych pomysłów na podkreślenie wagi tego dnia.

Leave a Reply