You are here: Home > Księżyc > Tradycyjny i wystawny ślub

Tradycyjny i wystawny ślub

Tradycyjny, wystawny ślub i wesele na mnóstwo gości udadzą się doskonale, kiedy Księżyca ubywa. Jesteśmy wtedy pełni optymizmu i radości, którą chętnie dzielimy się z innymi. Dni po pełni sprzyjają udanej zabawie i, co jest ważne, także nawiązywaniu nowych znajomości. Goście zarówno panny młodej, jak i pana młodego szybko się ze sobą zaprzyjaźnią i zgodnie będą wspólnie się bawić.

Im bliżej nowiu, tym bardziej ludzie odczuwają zmęczenie z powodu domowych i zawodowych obowiązków. Ten, kto organizuje ślub dzień przed nowiem, powinien wybaczyć krewnym i przyjaciołom, którzy wymawiają się od tańców i wspólnej zabawy. Taka data sprzyja za to hucznym poprawinom.

Warto też sprawdzić, w jakim znaku zodiaku znajduje się Księżyc w dniu ślubu, bo jego pozycja na tle zodiaku pomoże nam przewidzieć ewentualne niespodzianki.

T Księżyc w znaku Barana zapowiada, że wydarzenia biec będą szybko i żaden z zaplanowanych elementów ceremonii raczej nie będzie się opóźniać. Taka pozycja Księżyca sprzyja nowoczesnym ślubom, a nie pod-dawaniu się tradycji. Państwo młodzi będą weseli i niecierpliwi, a zaproszeni goście nie będą mogli się doczekać wesela. Podczas przyjęcia nie obejdzie się bez dużej ilości alkoholu i pikantnych toastów na cześć pary młodej.

Co są uda: Ceremonia przebiegnie sprawnie i szybko, a potem wszystkich czeka dobra zabawa i obowiązkowe tańce.

Z czym może być problem: Ognista energia Księżyca w znaku Barana może rozsadzać co bardziej krewkich uczestników przyjęcia!

Leave a Reply