You are here: Home > Księżyc > Uroda w rytmie Księżyca

Uroda w rytmie Księżyca

Każda kobieta chce wyglądać pięknie, dysponujemy też ogromną liczbą kosmetyków i zabiegów pielęgnacyjnych, które mają nam to umożliwić. Nieraz nie jesteśmy w stanie ocenić, które z nich są dla nas najwłaściwsze. Kremy, pilingi, maseczki, toniki, mleczka kosmetyczne dobieramy na ogół do rodzaju skóry, typu urody. Czy jednak bierzemy pod uwagę aktualne potrzeby organizmu? Dzięki znajomości rytmów Księżyca możesz wybrać najkorzystniejsze chwile dla zabiegów kosmetycznych i zdecydować, jakie kosmetyki i zioła są ci teraz najbardziej przydatne.

Podczas nowiu Księżyca rozpoczynamy wszelkie kuracje odżywcze i regenerujące (na przykład silne nawilżanie skóry i włosów). Kontynuujemy te zabiegi, gdy Księżyca przybywa. Podczas pełni unikamy wizyt u ko-smetyczki i fryzjera, ponieważ w te dni skóra jest bardzo wrażliwa, napięta, a wszelkie jej uszkodzenia trudno się goją. Kiedy Księżyca ubywa, najlepiej udają się zabiegi oczyszczające.

Na końcu książki są tabele wskazujące, w jakim znaku zodiaku przeby-wa Księżyc w poszczególnych dniach roku. Warto zaznaczyć sobie od razu te dni, które najbardziej sprzyjają pielęgnacji urody.

Tags:

Leave a Reply